Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom!

Built for Focus – adidas predstavuje novú športovú kategóriu

redakcia

Prvým produktom kolekcie je mikina adidas Z.N.E., ktorej dizajn sa zameriava na absolútnu sústredenosť.

Built for Focus – adidas predstavuje novú športovú kategóriu
31. AUG 2016

Nosia ju športovci ako Bale, Bowie, Harden, Ivanovič a Shillin. Mikina pomáha športovcom minimalizovať vonkajšie vzruchy a upriamuje ich myseľ na zápas a hru.

Adidas, svetový inovátor v oblasti športového oblečenia, oznamuje predstavenie úplne novej kategórie – adidas Athletics. Táto kategória je novým pohľadom na tradičné pred a pozápasové oblečenie. Špeciálny dizajn je zameraný na odstránenie vonkajších vzruchov a na maximalizáciu sústredenosti športovca priamo pred zápasom a tesne po ňom – kedy je to najdôležitejšie.

adidas athletics
Zdroj: adidas

Kategória bude oficiálne predstavená na ihriskách v sobotu, 10. septembra prvým produktom novej revolučnej kolekcie – mikinou adidas Z.N.E. Pre výkon každého športovca je najdôležitejšie udržanie koncentrácie pred tým, ako vstúpi na ihrisko. Vychádzajúc z tejto myšlienky, pomáha dizajn mikiny adidas Z.N.E. športovcom udržať si mentálnu silu vďaka trom kľúčovým prvkom, ktoré minimalizujú zvukové vzruchy, vizuálne podnety z okolia a chránia pred nepohodlím. Mikina kombinuje prelomové spracovanie s luxusným materiálom a prvotriednym vzhľadom, vďaka čomu sa stáva nevyhnutným športovým kúskom, či už počas prípravy na športový výkon, alebo počas oddychu.

Nadrozmerná kapucňa vyniká dvojvrstvovými bočnými a prednými dielmi, ktoré minimalizujú vonkajšie vzruchy a udržujú športovca v teple a s jasnou mysľou. Je dostatočne veľká, aby sa pod ňu pohodlne schovali veľké slúchadlá a umožňuje tak vrcholovým športovcom dodržiavať predzápasové hudobné rituály. Mikina je vyrobená z pohodlnej kombinácie bavlny, polyesteru a elastanu. Padavé ramená a švy „Made 2 Move” zaručujú voľný pohyb športovca a odvážny, moderný vzhľad modelu. Skryté vrecká na zips sú ideálne na uschovanie osobných predmetov. Nenápadný vnútorný štítok nesie motivačný text, ktorý je oslavou mentálnej sily športovcov a ich schopnosti sústrediť sa.

adidas athletics
Zdroj: adidas

Produktový manažér pre spoločnosť adidas – Michael Krapohl hovorí: „Pomocou adidas Athletics chceme uchopiť výnimočnú a dosiaľ neprebádanú oblasť zo života našich športovcov. Kolekcia je odpoveďou na ich potreby a súčasťou ich života počas 24 hodín pred tým a potom, ako sa vrhnú na ihrisko. Športovci sa pripravujú na zápasy pred obrovskými a vášnivými hľadiskami, preto si potrebujú udržať jasnú myseľ a sústrediť sa na svoje predzápasové stratégie či rituály. Potrebujú sa skoncentrovať na vlastné výzvy. Čo sa vzhľadu týka, neustále sa snažíme vytvárať produkty s najprepracovanejšími detailami, ktoré vyzerajú elegantne a príťažlivo.”

Mikina adidas Z.N.E. bude dostupná v predajniach adidas od 7. septembra za cenu 90 EUR. Pre viac informácií navštívte adidas.com/athletics_zne. Sledujte @adidas na Twitteri a na Instagrame a zapojte sa do diskusie cez označenie #findfocus.

Zdroj foto: adidas

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Built for Focus – adidas predstavuje novú športovú kategóriu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.