Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom!

adidas District Battle Run tento rok s novinkami

redakcia

Už 13. septembra sa na Železnej studničke uskutoční obľúbené bežecké podujatie adidas District Battle Run.

adidas District Battle Run tento rok s novinkami
1. SEP 2016

Tak ako v minulých ročníkoch, aj tento rok bežci z bratislavských mestských častí zabojujú o prvenstvo v počte odbehnutých kilometrov. V porovnaní s minulými ročníkmi čaká na účastníkov pár noviniek.

Bežci budú mať možnosť podporiť svoju mestskú časť odbehnutím 10 kilometrovej trasy v čase od 17.00 – 20.00. Vzhľadom na nečakane vysokú účasť v minulom ročníku, ktorého sa zúčastnilo viac ako 700 bežcov, bude tento rok kapacita behu limitovaná na 1000 účastníkov. 

Štart bude tentokrát priamo na Partizánskej lúke a v porovnaní s minulými ročníkmi budú mať bežci možnosť okrem individuálnych výbehov štartovať aj v hlavnom štarte s ambasádormi. Ten je naplánovaný o 17.30 hod. a slávnostne ho odštartuje zlatá medailistka v biatlone z OH vSochi 2014 – Anastasiya Kuzmina. Pred štartom sa bude konať spoločná rozcvička a súťaže mestských častí.

Svoje mestské časti v roli ambasádorov tento rok potiahnuznáme osobnosti, olympionik a tréneri adidas Runners.

  • Bratislava I. – Gabriela Marcinková, herečka
  • Bratislava II. – Katarína Štumpfová, tanečníčka
  • Bratislava III. – Jozef Repčík, profesionálny atlét – bežec na 800 metrov
  • Bratislava IV. – Petra Fašungová, kapitánka adidas Runners
  • Bratislava V. – Hana Zavřelová, moderátorka TV JOJ
  • Bratislava okolie – Leo Lendvorský, tréner adidas Runners

Ďalšia zmena sa bude týkať prepočítavania odbehnutých kilometrov, aby sa vykompenzoval nepomer v počte obyvateľov jednotlivých mestských častí. Tento nepomer bude vyjadrovať koeficient, ktorým sa vynásobia odbehnuté kilometre jednotlivých častí.

Nežné pohlavie zamieša tento rok výsledky. Každá žena, ktorá sa behu zúčastní, pridá svojej mestskej časti okrem odbehnutých 10 km ďalších 5 km navyše. Bude preto napínavé sledovať, ktorá mestská časť zvíťazí a získa tak vo svojom okolí vybudovanie novej bežeckej trate.

Ak chceš aj ty podporiť svoju mestskú časť, neváhaj a zaregistruj sa na: http://www.adidas.sk/adidasrunners/sk_SK/blogs/106/district-battle-run, kde sa dozvieš aj všetko podstatné o podujatí.

district battle run

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - adidas District Battle Run tento rok s novinkami

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.