Prekonaj limity vďaka svojej kreativite!

redakcia

adidas vo svojej najnovšej kampani vyzýva ženy, aby pri športe ukázali svoju kreativitu.

Prekonaj limity vďaka svojej kreativite!
28. MAR 2017

Hlavná myšlienka kampane bola na globálnej úrovni predstavená prostredníctvom svetových hviezd ako je Karlie Kloss. Super modelka v kampani hovorí, že práve vďaka kreativite sa neustále dokáže posúvať vpred a nasledovať svoje vysnívané ciele. Značka adidas podporuje túto myšlienku prostredníctvom kampane #HereToCreate už aj na Slovensku.

Tvrdá drina pri tréningoch sa vypláca, vďaka nej dokážete podávať lepšie športové výkony. Umožní vám dosiahnuť lepší čas pri behaní, plávaní, posilňovať s väčšou záťažou, či zlepšiť flexibilitu. Ak však chcete vyniknúť, odlíšiť sa od stereotypného davu a prejaviť sa originálnym spôsobom, potrebujete niečo viac ako len tvrdý tréning. Kreativitu. Vďaka nej sa posúvate o level vyššie a dosahujete výnimočné veci.  

Myšlienku kampane na Slovensku podporia modelka a milovníčka boxu Silvia Križanová, tanečníčka Monika Sakmanová, modelka Soňa Skoncová a bežkyňa Petra Fašungová. Slovenské športovkyne prostredníctvom lokálnej kampane #HereToCreate ukážu ženám, že cvičiť sa dá naozaj kdekoľvek a s čímkoľvek a jediné, čo k tomu potrebujú, je ich vlastná kreativita. Tá dokáže premeniť každý priestor na telocvičňu a každý predmet na tréningovú pomôcku. 

 „Toto som presne potrebovala. Dostať sa zo svojej tréningovej rutiny na novú úroveň, skúsiť niečo nové. Stačilo pritom tak málo, nechať priestor podľahnúť mojej vlastnej kreativite“ vyjadrila sa Petra Fašungová. 

Silvia Križanová ju dopĺňa - ,,Boxovať sa dá len v telocvični? Nezmysel!“.

,,Myslela som si, že už som tancovala naozaj všade. Mýlila som sa”, dodala s úsmevom Monika Sakmanová.

Prostredníctvom online aktivácie kampane #HereToCreate chce adidas ukázať, že kreativita patrí do každodenného života žien, či už pri dosahovaní športových či životných cieľov. Kampaň #HereToCreate motivuje a zároveň ženy vyzýva, že práve ony sú tie, ktoré dávajú zaužívaným tréningovým cvikom nový nádych.  

Pozrite si ako to vyzerá, keď zapoja kreativitu do svojho tréningu Silvia Križanová, Monika Sakmanová a Petra Fašungová:

adidas

adidas

adidas

Foto: adidas.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Prekonaj limity vďaka svojej kreativite!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2942
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.