Plávanie vám vyrysuje postavu

adidas

Plávanie je univerzálny šport pre každého, ale ideálny len pre tých, ktorí zvládajú techniku. Na vyrysovanie vašej postavy však nepotrebujete byť práve majsterkou Slovenska v tomto športe... Ak sa však počas leta budete plávaniu venovať aktívne, teda aspoň tri – štyri hodiny do týždňa strávite v bazéne, na jazere, alebo na plavárni, čoskoro budete príjemne prekvapené postupným rysovaním vašej postavy.

Plávanie vám vyrysuje postavu
4. AUG 2013

Plávanie patrí k najobľúbenejším letným športom a vďaka novým plaveckým bazénom, ktoré na Slovensku pribúdajú, sa môže stať súčasťou vašich životov počas celého roka. Chalanom zdvihne ramená a babám zadky – takže nie je čo riešiť.

Posiluje celé telo

Ak vám robí bežné fitness cvičenie, behanie, či iný letný šport problémy, plávanie je pre vás riešenie. Voda nadľahčuje vaše telo a nezaťažuje kĺby. Plávanie obsahuje naozaj mnoho výhod a pri tak jednoduchých pohyboch a plaveckých štýloch posilujete veľkú časť vášho tela a problémové partie. Je to šport vhodný na redaukciu telesnej hmostnosti a tiež vám dokáže zlepšiť náladu.  

adidas swim collection

Vyformuje vám aj prsia

Otužovanie, prekrvenie organizmu, či zmiernenie bolesti v chrbtici – aj to sú ďalšie benefity pre vaše telo, ktoré získate vďaka plávaniu. Plávanie vo všeobecnosti posiluje celé telo, ale vďaka jeho rôznym štýlom sa dokážete sústrediť na formovnie vašej problémovej časti tela.

Kraul – pomáha udržiavať vzpriamené telo a taktiež „vyžehliť“ pomarančovú pokožku na zadku a stehnách.

Prsia – posiluje prsné svalstvo, čím formuje nielen tvar ramien, ale hlavne pŕs.

Znak – napomáha k tvarovaniu rúk a nôh.

Motýlik – ideálny spôsob plávania pre postavu v tvare hrušky, pretože motýlikom si formujete hlavne ramená a brucho.

Odporúčame prečítať: Trpíte bolesťami chrbta a krížov? Začnite plávať!

Pohodlne a štýlovo

Ak patríte k plavcom, ktorí si potrpia nielen na vyrysované telo, ale aj na štýlové plavky a plavecké doplnky, nechajte sa inšpirovať jesennou a zimnou kolekciou plaveckého oblečenia od adidas. Napriek tomu, že na plávanie sú najvhodnejšie celé plavky, neznamená to, že sa v nich nemôžete cítiť štýlovo a sexi. adidas prináša do najnovšej kolekcie plaviek aktuálne m´pdne trendy - potlač, grafiky, detaily vo výrazných farebných kontrastoch. Plavky si môžete zladiť s doplnkami, napr. s osúškou, či plaveckými okuliarmi... Je to na vás, ako a čím chcete zaujať.   

adidas joga collection ii

Zdroj foto: adidas

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Plávanie vám vyrysuje postavu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1968
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.