Aj keď je chladno, dá sa športovať komfortne, s adidas ClimaWARM+

adidas

Máte rady pohyb na čerstvom vzduchu? Nemusíte sa ho obávať ani v chladnom počasí. Značka adidas prináša novú kolekciu oblečenia ClimaWARM+, ktorá vám počas nepriaznivého počasia zabezpečí pocit tepla a požadovaný komfort. Pomôže vám udržať sa vo forme aj počas zimy.

Aj keď je chladno, dá sa športovať komfortne, s adidas ClimaWARM+
2. OKT 2013

Nebojte sa zimy

Okrem klasických zimných športov, môžete počas chladných dní aj behať, bicyklovať, alebo sa vybrať na túru. Zdá sa vám to nemožné? Baby, nevzdávajte to. Počas celého roka ste na svojej kondícii tvrdo makali, tak si to nepokazte zimným leňošením. Základom je komfortné oblečenie, preto sa oplatí investovať do toho kvalitnejšieho. Povrch odevov by mal byť nepremokavý, priedušný a odolný proti vetru. Okrem vrstveného oblečenia nezabúdajte na rukavice a čiapku. Kvôli zníženej viditeľnosti v zimnom období je vhodnejšie voliť si farebnejšie kúsky oblečenie. Budete sa v ňom cítiť veselšie, čo vám pomôže zdolávať všetky prekážky.

 adidas w

V teple a suchu

Značka adidas prináša radu oblečenia ClimaWARM+, ktorá bola testovaná v chladnom počasí až do - 35°C. Sortiment oblečenia zahŕňa základné vrstvy, bundy, mikiny a ďalšie produkty, ktoré by vám počas športovania v chladnom počasí nemali chýbať. ClimaWARM+ je vytvorená z dutých vlákien, ktoré zachytávajú vzduch, čím vytvoria izoláciu. Tá dopomáha látke udržať telo v teple a suchu. Navyše duté vlákna pomáhajú znížiť váhu odevu.

adidas w i

Značka adidas sa snaží pri tvorbe každej novej kolekcii nájsť unikátny spôsob, ako vytvárať produkty, ktoré budú uľahčovať športovcom zamerať sa len na ich výkony. Skúste už počas prvých chladných dní otestovať produkty z kolekcie adidas ClimaWARM+.

Produkty s technológiou ClimaWARM+ nájdete v sieti vybraných predajní adidas na Slovensku a na stránke www.adidas.com.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aj keď je chladno, dá sa športovať komfortne, s adidas ClimaWARM+

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1920
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.