Tereza: Zlepšujte sa so mnou! Bude to skvelý pocit, keď dorazíme spolu do cieľa

Jana Šimkovičová

Tereza nie je žiaden začiatočník. V tréningoch s #mygirls si chce zlepšiť hlavne výkon a techniku. Teší sa, že môže trénovať v skupine, že už pri behaní nebude sama. Trénovať s Terezou môžete aj vy! 

Tereza: Zlepšujte sa so mnou! Bude to skvelý pocit, keď dorazíme spolu do cieľa
6. JUN 2014

Ako mnohí, ktorí s behom začínali, aj Tereza si myslela, že beh nenávidí. Dokonca cítila odpor. Namotivovala ju až jedna z bežeckých súťaží, ktorej sa aktívne zúčastnila jej kamarátka. „Keď som tam videla tú energiu a zažila úžasnú atmosféru, to ako sa tí ľudia tešili v cieli, rozhodla som sa to s behom vyskúšať, „ hovorí Tereza a dodáva „Skúsila som to a začalo ma to baviť. Najradšej na behu mám to, ako dokážem „vypnúť“ a mentálne si oddýchnuť.“

adidas tereza iii

Tereza o sebe prezradila, že je súťaživej a cieľavedomej povahy. Ak už niečo robí, ide do toho na 100 percent. Považuje sa za aktívneho bežca, ktorému nestačí, „ak to nejako dá“ a behá vždy rovnakým tempom. Chce sa neustále zlepšovať. Záleží jej na to, aby pri behu vylepšovala svoj čas a techniku. „Síce už behávam nejaký ten čas, ale skôr tak amatérsky. Neovládam techniku behu, neviem, čo poriadne robiť s nohami, rukami, ako správne dýchať. Nikdy som netrénovala pod vedením trénera, na čo sa veľmi teším, „ hovorí Tereza.

adidas tereza ii

„Tereza chce o 3 mesiace zabehnúť 9 kilometrov do 45 minút.“

Terezin cieľ je sa vytrénovať behom troch mesiacov tak, aby zabehla 9 kilometrov do 45 minút. Celý jej tréning je orientovaný na výkon. Pri jej tréningoch ju bude sprevádzať Romana, ktorá bude po celý čas jej mentorkou a hlavnou motivátorkou.

Nepriehliadnite: Terezin bežecký plán 9 km: Týždeň č.1

 

„Určite to vyskúšajte. Je to skvelý pocit, keď dorazíte do cieľa. Vtedy ste skutočne hrdí len sami na seba, na nikoho iného, „ vyzýva Tereza. Trénovať s Terezou môžete aj vy! Pridajte sa k #mygirls, spoločne nám to pôjde lepšie . Ako vám to ide, nám môžete ukázať aj na spoločných tréningoch, na ktorých sa budeme pravidelne stretávať.

Neprehliadnite: S tréningom vám pomôžem, stačí ak začnete poctivo behať

 

adidas tereza iv

Späť na zoznam adidas >>


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tereza: Zlepšujte sa so mnou! Bude to skvelý pocit, keď dorazíme spolu do cieľa

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.