Výzva pre všetky aktívne ženy: S nami zvládneš každý beh

Jana Šimkovičová

Ženy sú spoločenské tvory. Rady sa stretávajú, rozprávajú a behajú. Prečo práve beh? Lebo formuje telo i ducha. A tam, kde je #mygirls čoraz viac, tam sa beží najlepšie.

Spolu sa nám behá lepšie
9. JUN 2014

V posledných rokoch sa z pohybovej aktivity BEH stal doslova fenomén. Na uliciach stretávame množstvo „pobehujúcich“ ľudí, ožili maratóny, a vzniklo množstvo bežeckých selfies. To sa nedá prehliadnuť :) Čoraz viac ľudí začlenilo beh do svojho života. Ako ste na tom vy?

Aj vy si hovoríte, beh nie je pre mňa? Odjakživa neznášate beh? Možno ste len nesprávne začali. Ale možné je aj to, že vás to nikdy nebavilo, keďže ste v tom boli samy. V tom všetkom vám vieme pomôcť. Ste bežkyňa začiatočníčka alebo patríte k pokročilým? To je jedno. Vítame vás všetky! Pretože spolu nám to beží lepšie.

Neprehliadnite: Bežecká komunita žien narastá. Pozrite si, ako sa pripravujú na beh

 

Spoločnosť adidas, agentúra Be Cool a portál Cvičte.sk spájajú všetky ženy, ktoré chcú behať, ale aj tie, ktoré už svoje skúsenosti s behom majú. Chceme vytvoriť zdravú ženskú bežeckú komunitu, ktorá sa bude vzájomne motivovať a pomáhať si. Ale čo je hlavné, bude nás to spolu baviť :)

adidas beh mg

Vybrali sme spomedzi vás dve mygirls, ktoré naučíme správne behať. S prípravou im pomôžu opäť dve mygirls, a to v úlohe mentoriek. Dievčatá budú trénovať vo dvojiciach. Mentorky im pomôžu so všetkým, čo bude potrebné. Či už pôjde o predanie samotných skúseností alebo s nastavením stravy, alebo povzbudia svoje zverenkyne, keď prídu ťažké chvíle.

Neprehliadnite: Behajte s #mygirls: Lenkou a Simonou

 

Začať s prípravou môžete aj vy, spolu s nami. A to kedykoľvek! Pridať sa môžete  k Lenke a Simone, ktoré sa pripravujú na 4 kilometrový beh. Alebo sa pôjdete technicky zdokonaliť a výzvou pre vás bude Tereza s Romanou, ktoré chcú v úplnej pohode zabehúť o 3 mesiace 9 kilometrov. V obidvoch prípadoch vás čakajú konkrétne tréningové plány, tipy na výživu, ako aj možnosť spoločných tréningov. Ich dojmy, trápenia, ale aj víťazstva môžete sledovať v pravidelných blogoch. Dôležité však je, že sa s nami môžete o svoje pocity, skúseností a zážitky kedykoľvek podeliť aj vy.

Neprehliadnite: Behajte s #mygirls: Terezou a Romanou

 

Lenka a Tereza vám budú vďačné za vašu podporu. Držte im palce v ich úsili.  A pridajte sa k mygirls. Už na to nie ste samy, tak behajte s nami :)

adidas beh mg ii

Foto: adidas


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Výzva pre všetky aktívne ženy: S nami zvládneš každý beh

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.