Blog Lenka: Týždeň č.1_Začínam...

Lenka

Tak teda prvý blog. Asi by ste všetci očakávali úvod o tom, ako sme začali, s odhodlaním a nadšením odbehli prvé tréningy, ktoré nám (mne) tréner naordinoval... Bohužiaľ, nie. 

Blog: Týždeň č.1_Začínam...
18. JUN 2014

Ešte skôr než sa všetko začalo, sa mi ako nešťastnému zemepánovi podarilo vyvrtnúť členok pri mojom poslednom „rekreačnom“ behu. Takže už druhý týždeň nohu vykladám kade tade, natieram masťami mazanými, chladím, a každý deň obväzujem, nech to drží pokope. Pevne verím a dúfam, že najbližšie dni sa noha umúdri a dovolí mi začať trénovať. Dovtedy si s ňou môžem iba poplávať nech nezlenivie a nemyslí si, že ju budem najbližšie mesiace šetriť!

Najhoršie na tom celom je, že som sa nevedela dočkať a teraz si dokonca ešte počkám navyše! Každopádne ma čaká veľa driny a potu. Na stretnutí s trénerom sme aj s Terezou odbehli testovaciu tisícku, ktorú sa mi nejakým zázrakom podarilo odbehnúť v čase 6:25 (na konci som skoro dušu vypľula). Prvý tréning mi tréner síce nadstavil na čas 7 minút, ale rovno štyri kiláky! Aby mi málo nebolo! To asi trošku zabolí, ale verím že Simona ma dosť psychickej energie, aby vstrebala moje nekonečné mrnčanie a obrátila ho v podporu, ktorej budem potrebovať tony :)

Mimochodom naše prvé stretnutie v centrále Be Cool v bratislavskom OC RETRO bolo veľmi príjemné, plné pohody a dobrej nálady. Ak mám byť úprimná, dosť som sa obávala, čo za ľudia ma tam budú čakať, no baby ma svojím úsmevom a entuziazmom priam odzbrojili... Zrazu všetky moje výhovorky a argumenty, prečo sa niečo nedá, boli v kýbli. Mala som pocit, že s nimi odbehnem snáď aj polmaratón. hahaha..

Hneď po úvodných zoznamovačkách a oťukávačkách nás obliekli do bežeckého „úboru“ od adidas a s fotografkou sme sa šli popromenádovať na ihrisko. Keď som začínala behať, povedala som si, že keď človek chce, môže behať aj v domácich rozgajdaných teplákoch. Stačila mi iba chvíľa behu v novom oblečení a pochopila som, že je to celkom rozdiel a behá sa vám 100x pohodlnejšie.

Z tohto projektu mám strašne dobrý pocit a už sa neviem dočkať, kedy mi noha dovolí opäť začať trénovať, aby som vám mohla referovať moje pokroky a ukázať, že to ide aj mne – športovému antitalentu :)

Majte pekný deň!

Lenka


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Blog Lenka: Týždeň č.1_Začínam...

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.