Bežecká prepadovka na Železnej studničke! Šok, prekvapenie, emócie

adidas

Petra Fašungová prekvapila desiatky bežkýň. Najúspešnejšia duatlonistka v histórii Slovenska, osobná trénerka a bronzová medailistka ME v duatlone sa zamerala na nič netušiace baby, ktoré si prišli zabehať na Železnú Studničku.

Bežecká prepadovka na Železnej studničke! Šok, prekvapenie, emócie.
22. SEP 2014

Live coaching priamo na trati je super nápad. Bola som veľmi milo prekvapená ako baby pri oslovovaní reagovali. Väčšinou zastavili a boli chvíľu v šoku, ale keď sme sa začali baviť, uvoľnili sa. Hovorilo sme o ich emóciách z behu, o technike behania, radila som im ako správne robiť strečing. Samozrejme debaty o tom, že funkčný bežecký outfit a správna obuv nemôžu chýbať. Vo svojich bežeckých začiatkoch si viem úplne predstaviť, že by som podobné rady a pomoc uvítala a určite by som využila tréningy v skupine s babským kolektívom. Takže baby, teším sa najbližšie na vás.

Počas bežeckého coachingu ti priamo na mieste adidas ponúkne testovanie najnovšej bežeckej obuvi energy BOOST™, ktoré prinášajú maximálnu návratnosť energie pri behu. Táto dámska bežecká obuv je pripravená vyraziť bez ohľadu na to, ako je vonku. Príď a otestuj ich. A ak ešte nepoznáš hodinky miCoach Smart Run, osobní tréneri ti ich radi predstavia. miCoach ti dokážu merať tep priamo zo zápästia. Nasaď si ich a šliapni na to!

„Veľmi sa teším, že v mojom okolí vidím čoraz viac bežkýň. Je to dobré znamenie, že sme beh povýšili na životný štýl. Z vlastnej skúsenosti však viem, že nesprávna technika dokáže odradiť aj veľa nadšencov,“ hovorí Romana Komarňanská,  bežkyňa a osobná trénerka. „Aj preto sme sa rozhodli organizovať spoločné pravidelné behy na Železnej Studničke. Chceme bábam poradiť a zároveň ich podporiť. Súčasťou bežeckých tréningov je narastajúca komunita #mygirls, tak neváhaj a pridaj sa k nám. Vyboostujeme to spoločne :)

A to nie je všetko, čo ti jesenné bežecké tréningy prinesú.

Všetky #mygirls sa stretávajú na Železnej Studničke. Pridaj sa do skupiny a dobehni do cieľa. Čaká ťa tam milé prekvapenie v podobe štýlového #mygirls náramku.

 

To všetko nájdeš v adidas running zóne posledné dva septembrové utorky,

23.9 a 30. 9. 2014 na parkovisku Železnej Studničky od 17:00 v Bratislave.

Daj svojmu behu nekonečnú energiu. BOOST YOUR RUN.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Bežecká prepadovka na Železnej studničke! Šok, prekvapenie, emócie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.