Ako som našla svoju ďalšiu športovú lásku...
15
JUL
Ako som našla druhú športovú lásku

Je neuveriteľné, ako dokáže správny človek toho druhého „vyhecovať“. Veď koho by nemotivovala predstava „jedného chladeného“ po behu, keď vám to neustále niekto pripomína?

Celý článok
Chystáme sa prvýkrát na maratón. Ako sa správne pripraviť?
Mirka
Chystáte sa prvýkrát na maratón. Ako sa správne pripraviť?
7
MÁJ

Možno vám ešte pred nejakým časom pripadala účasť na maratóne ako nesplniteľný sen a teraz sa na toto športové podujatie aktívne pripravujete. Na čo pri tréningoch netreba zabúdať?

Splňte si bežecko-cestovateľské sny vďaka maratónskej turistike!
Janka
Splňte si bežecko-cestovateľské sny vďaka maratónskej turistike!
6
MÁJ

U nás je pomerne neznáma, vo svete jej prepadli tisícky ľudí! Reč je o maratónskej turistike, ktorá sa považuje za celosvetový fenomén. Mnohí skombinovali dve činnosti, ktoré milujú - cestovanie a beh. Smerujú za hranice krajiny, aby sa zúčastnili organizovaného bežeckého podujatia. Tak si plnia bežecko-cestovateľské sny!

6 tipov, ako sa motivovať k behu
adidas
Ako sa motivovať k behu
17
SEP

Beh je koordinovaný pohyb využívajúci väčšinu svalov tela. Patrí k pohybovo najjednoduchším aktivitám. Vhodný je pre ľudí rôznej váhovej i vekovej kategórie. Je nenáročný, môžeme ho vykonávať v každom teréne, i keď vo všeobecnosti sa neodporúča betónový povrch. Zaťažuje sa tým chrbtica, keď sa telo zbytočne otriasa.

Správne dýchanie je základom behu
adidas
Správne dýchanie je základom behu
10
SEP

Veľké percento ľudí, ktorí sa snažia športovať, nedýcha správne. Správne dýchanie je však základom úspechu. Pomôže nám behať s menším úsilím. Vstrebávanie kyslíka sa tak zvýši a vzduch sa dostane do spodných partií pľúc. Tým vzniká viac kyslíka pre svaly a lepšia výdrž počas behu.

Bojíte sa nudy pri behu? S našimi tipmi sa nemusíte!
Mirka
Bojíte sa nudy pri behu? S našimi tipmi sa nemusíte!
4
SEP

Niekoľkokrát do týždňa rovnaká trasa, v ten istý čas a v podobnom tempe. Behať týmto spôsobom, to začne postupom času nudiť každého. A nuda vo väčšine prípadov znamená KONIEC fyzickej aktivite. Nedopusťte, aby sa to stalo!

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1972
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.