Zvoľte stranu: 1-8 | 9-10
Fotoblog Tereza: Týždeň č.7_ Dream Team
30
AUG
Fotoblog Tereza: Týždeň č.7_ Dream Team
Teri

Predstavte si trasu 345 kilometrov, ktorú bežíte v kuse. Nie, nie ste sami. Čaro štafetového behu spočíva práve v skupine, kde majú najvyššiu prioritu podpora a súdržnosť. Naša #mygirls Tereza si odbehla svoj prvý takýto beh. Ako sa Teri a jej tímu darilo? Pozrite si nasledujúce fotky, ktoré zachytávajú atmosféru a emócie bežcov.

Celý článok
Behom od Tatier k Dunaju
Teri
Behom od Tatier k Dunaju
25
AUG

Dnes Vám chcem opísať môj zážitok z víkendového behu od Tatier k Dunaju. Zabehnúť s 12-členným teamom 345 km je jeden úžasný a nezabudnuteľný zážitok. Len tu zažijete všetky emócie od šťastia, radosti, súdržnosti aj hnev či beznádej. 

| Počet komentárov: 2
Blog Tereza: Týždeň č.6_Moje obľúbené bežecké súťaže
Teri
Blog Tereza: Týždeň č.6_Moje obľúbené bežecké súťaže
7
AUG

Dnes by som sa s vami chcela podeliť o moje najobľúbenejšie bežecké preteky, ktorých som sa za moju krátku ,,bežeckú,, kariéru zúčastnila. A akosi mi pre niečo utkveli v pamäti. Pre atmosféru, pocit pri behu, dobrý výkon alebo dobrú spoločnosť. 

Fotoblog Tereza: Týždeň č.5_ Výnimočný týždeň
Teri
Fotoblog Tereza: Týždeň č.5_ Výnimočný týždeň
5
AUG

Tereza má za sebou svoje prvé úspechy. Pretože 18. miesto v bežeckom preteku Donovaly Night Run je naozaj krása. Baví ju behať v spoločnosti iných, a o tom je aj Terezin nasledujúci blog. Prečo bol práve minulý týždeň tým výnimočným?

Blog Tereza: Týždeň č.4_Beží to tak rýchlo ...
Teri
Beží to tak rýchlo ...
16
JUL

Ani som sa nenazdala a mesiac tréningového plánu je za mnou. Ani neviem kedy? Celkom sa mi darí skĺbiť všetky povinnosti aj tréningy. A to som sa stihla vyblázniť aj 4 dni na Pohode. To zase bolo zážitkov :)

Blog Tereza: Týždeň č.3_Tipy a vychytávky
Teri

A máme tu leto v plnom prúde. Prázdniny, dovolenky, festivaly a oddych. Ale isto veľa z vás beháva aj napriek tomu. Ja teda áno. A keď niektorý deň nemôžem, nahradím si to v iný deň. Odbehám a môžem sa ísť vyblázniť na Pohodu. 

Fotoblog Tereza: Týždeň č.2_ O víťazstvách
Teri

Víťazstvo nad sebou samým je to najväčšie zo všetkých víťazstiev! Niekedy dávno som čítala toto motto a pamätám si ho dodnes. A akosi vždy si na neho spomeniem keď sa mi nechce, nevládzem, je mi teplo, som hladná či smädná. Vždy keď sa prekonám, zažijem malé víťazstvo. Aj o tomto je beh ;)

Blog Tereza: Týždeň č.2_Beh - súčasť môjho dňa
Teri

Druhý týždeň mám za sebou. Ani neviem ako ubehol. Človek chodí do práce, na obedy, na kávičky, 2x do týždňa chodí na angličtinu a ešte chce dodržať plán 4 behy do týždňa. Do toho príde leto a teplo. Určite to poznáte, nie? Vtedy by som bola najradšej pri vode s knihou a ľadovou kávou v ruke. Ale všetko sa dá skĺbiť, keď sa chce. Niekedy s odretými ušami, ale darí sa mi to :)

Zvoľte stranu: 1-8 | 9-10

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1968
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.