Blog Janka: Týždeň č.3_O tom, ako som odbehla upršaný nočný beh
17
SEP
Blog Janka: Týždeň č.3_Ako som odbehla upršaný nočný beh
Janka

Tentokrát by som sa s vami rada podelila s úžasným zážitkom z nočného behu Night Run, ktorý sme absolvovali s #mygirls uplynulý víkend. Nie som si istá či sa ten príval emócií dá vyjadriť slovami, ale pokúsim sa :)

Celý článok
Blog Janka: Týždeň č.2_Tak som to nakoniec dala
Janka
Blog Janka: Týždeň č.1_Tak som nakoniec dala
2
SEP

Ani neviem ako a mám za sebou ďalší týždeň s #mygirls. A musím sa priznať, že v živote by som nepovedala, že ma beh bude takto baviť a, že sa budem tešiť na splnenie každého bežeckého cieľa z môjho bežeckého plánu. 

Blog Janka: Týždeň č.1: Beh môj každodenný
Janka
Beh môj každodenný
26
AUG

Priznám sa, že pri pomyslení na to, že budem písať blog o behu, sa mi posmešne dvihli kútiky úst. Nikdy som nepatrila k ľuďom, ktorí by dokázali hodinu behať len tak, bez toho, že by tým dosiahli nejaký konkrétny cieľ. Beh sa však po skončení s aktívnym tancom dostal do môjho života, ani neviem ako.

Blog Lenka: Týždeň č.2_Konečne behám
Lenka

Tak a prišla hodina pravdy. Po takmer mesačnej pauze od akejkoľvek aktivity vďaka môjmu super členku, ktorý sa uráčil vyvrtnúť, idem bežať. Asi.. Dúfam! Sebavedomo som si struhla zázračný prášok proti bolesti, obula sťahovaciu bandáž a s mierným adrenalínom sadla do auta smer železná studienka.

 

Blog Lenka: Týždeň č.1_Začínam...
Lenka

Tak teda prvý blog. Asi by ste všetci očakávali úvod o tom, ako sme začali, s odhodlaním a nadšením odbehli prvé tréningy, ktoré nám (mne) tréner naordinoval... Bohužiaľ, nie. 

Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1920
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.