Zvýraznite váš tanec trendy a sexy oblečením

adidas

Tanec je masívnou vlnou emócií, slobody a lásky. Je šťastím, relaxom a neviditeľným jazykom duše. Takto tanec vníma tanečníčka Mony, zo skupiny Ladylicious, ktorá sa stala tvárou kampane adidas all in for dance.

Zvýraznite váš tanec trendy a sexy oblečením
23. FEB 2014

Značka adidas predstavuje novú kolekciu športového oblečenia na sezónu jar/leto 2014 pre všetky dievčatá a ženy, ktoré milujú tanec. Nová kolekcia, so štýlovými detailmi, modernými strihmi a odvážnou potlačou, poteší všetky tanečníčky od baletu až po street dance. Navyše dodá ženám sebavedomie, ženskú silu a pôvab nielen počas vystúpení, ale aj pri zábave na tréningoch.

Ladylicious

Monika Sakmanová, ktorá je v tanečných kruhoch známa ako Mony, preferuje tanečné štýly L.A. a Lady style. „Obdivujem originalitu známej tanečníčky Parris Goebel a jej úžasné kompozície. Vie, ako používať mužskú silu a zároveň zostať ženská a sexy,“ hovorí Mony. Outfit, v ktorom Mony nafotila kampaň all in for dance, je športový „street“ outfit príjemnej sivej farby, spojený so všetkými odtieňmi sviežej ružovej až po tmavú purpurovú. Je odvážnou alternatívou pre tančníčky, ktoré sa rady prezentujú hip – hopom a street dance štýlom.

lady

Ale, bez ohľadu na to, aký taneční štýl uznávate, alebo na akej tančnej úrovni ste, je dôležité mať správnu oporu v nohách. V novej kolekcii nájdete obuv v prémiovom dizajne a môžete sa spoľahnúť na jej technické vymoženosti a prispôsobivosť pri tanci.

adidas

Celú tanečnú kolekciu nájdete na: www.adidas.sk/zeny-trening


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zvýraznite váš tanec trendy a sexy oblečením

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1968
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.