Zbavte sa stresu, starostí i veľkého zadku!

Mirka

Pozeráte sa so zúfalstvom v očiach na faldíky, ktoré sa vám ukladajú na tele? Je pre vás zamestnanie stresujúce a potrebujete sa po práci dokonale odreagovať? Staráte sa deň čo deň o svoje nezbedné deti a žiada sa vám aspoň na chvíľu „vypnúť“? Chcete spaľovať tuk a zároveň formovať svaly? Tieto cvičenia vaše predstavy splnia. Do bodky!  

Zbavte sa stresu, starostí i veľkého zadku!
18. OKT 2013

Niektorí chcú pri cvičení relaxovať, a preto im vyhovujú body&mind aktivity (joga, pilates, spirals). Iní sa potrebujú po náročnom dni doslova vybiť pri nejakom akčnom cvičení. Ďalší zasa hľadajú zlatú strednú cestu medzi akčnosťou a relaxáciou. A sú aj takí, ktorí šport jednoducho ignorujú.

Vďaka drine a potu k pohodovejšiemu životu

Výzvy. Prekvapenia. Žiadna nuda ani stereotyp. Potreba sa dokonale odreagovať a zabudnúť na všetko negatívne. Očakávate presne toto od svojej obľúbenej pohybovej aktivity, alebo ešte niečo navyše? Uvedomujete si, že vás stres ničí a máte potrebu s tým niečo urobiť? Túžite sa zbaviť svojho veľkého a neforemného zadku (alebo inej problematickej časti tela) a získať príťažlivé pozadie? Neviete si bez driny a potu svoje obľúbené cvičenie predstaviť? Tieto fitness aktivity vaše očakávania splnia, pretože spájajú kardio a silový tréning.

Body pump fx

Body pump fx je z radu kondičných cvičení, ktoré spájajú aeróbne a silové prvky cvičenia. Ako to vyzerá v praxi? Účastníci trénujú v skupine pri motivujúcej hudbe, pričom nechýbajú jednoduché choreografie, do ktorých sú zakomponované klasické cviky (výpady, zdvihy, drepy, tlaky). Pri cvičení sa využívajú činky a závažia.  

Boot camp

Chcete zažiť drezúru ako na vojne? Boot camp je cvičenie, ktoré vzišlo z vojenského konceptu zo Spojených štátov amerických. Najviac driny, ale aj zábavy si človek užije vtedy, keď sa cvičí vo vonkajšom prostredí. Využívajú sa osobitosti daného terénu (beh do kopca, plávanie v jazere, bicyklovanie v blízkosti lesa) a nechýbajú ani prvky silového tréningu (drepy, výpady, zhyby, zdvihy). Pri boot campe sa dokonale precvičí kardiovaskulárny aparát, dochádza k spaľovaniu tukov a posilneniu svalstva.

Bodystyling

Uvedomujete si, že potrebujete posilniť a vyrysovať svaly? Nebaví vás klasické kardio? Bodystyling je spojenie aeróbneho cvičenia (niektoré choreografie pripomínajú klasický aerobic) a posilňovacieho tréningu. V čom sa bodystyling líši od aerobicu? V prvom rade je dôraz kladený na silové cvičenia s využitím váhy vlastného tela, činiek a ďalších cvičebných pomôcok (fitlopty, gumy, medicinbaly a pod.). 

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zbavte sa stresu, starostí i veľkého zadku!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1968
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.