Viete, vďaka ktorým cvičeniam získate sexi zadok?

Mirka

Ste nespokojní so svojím zadkom? Obviňujete zo svojho neatraktívneho pozadia prírodu či gény? V tom prípade sa prestaňte vyhovárať a začnite na sebe pracovať. Sexi pozadie vám pomôžu získať aj niektoré skupinové cvičenia. Viete, ktoré sú to?

Viete vďaka ktorým cvičeniam získate sexi pozadie?
10. JAN 2014

Väčšina skupinových pohybových aktivít sa v rámci jednej lekcie zameriava aj na posilňovanie zadnej časti tela. Ak sa vám to zdá nedostačujúce, možno by ste mali presedlať na niektorý z nasledujúcich športov.

Piloxing  je pre ženy, ktoré očakávajú od cvičenia maximum

Je to už niekoľko rokov, čo Švédka Viveca Jensen vytvorila piloxing. Cvičenie, ktoré v sebe spája prvky boxu, pilatesu, tanca a je určené najmä ženám. Vďaka tejto kombinácii dochádza k tvarovaniu a posilňovaniu problematických ženských partií, a teda aj zadku. Navyše sú do cvičenia zapájané aj hlboké svaly, a teda piloxing je aj prevenciou proti svalovej nerovnováhe. Samozrejme, piloxing nie je len o formovaní a posilňovaní. Je to kardio aktivita, počas ktorej dochádza ku spaľovaniu kalórií a ku strate neestetického tuku aj zo zadnej časti tela. Medzi ďalšie výhody patrí: budovanie flexibility, pohotovosti, obratnosti, zlepšenie držania tela, zníženie stresu, zvýšenie sebavedomia. Piloxing je teda pre tých, ktorí chcú byť sexi, štíhli a plní energie. Teda aj pre vás!

Vyformovať zadok pomôže aj bootcamp

Bootcamp. Skupinové cvičenie, ktoré sľubuje tvrdú drinu, ale aj zábavu a skvelé výsledky. Pokiaľ človek cvičí pravidelne a nepodceňuje zloženie jedálnička. Bootcamp vzišiel z amerických vojenských výcvikových táborov. Pri tréningu sa využívajú rozličné pomôcky: laná, pneumatiky, činky a pod. Lekcií tohto cvičenia sa však netreba obávať, pretože záujemcovia sú väčšinou rozdelení do skupín podľa fyzickej kondície. Niektoré centrá ponúkajú bootcamp tréningy, ktoré sú ušité na mieru pre ženy a pozornosť sa venuje najmä problematickým ženským partiám.

Body pump fx: jednoduché choreografie, hudba i činky

Body pump fx je skupinové cvičenie, ktoré spája silový a kardio tréning do jedného celku. Dôležitú úlohu zohráva hudba, jednoduché choreografie a nakladacie činky. Ak sa rozhodnete pre body pump fx, v rámci lekcie sa môžete tešiť aj na tradičné, ale účinné drepy, výpady, zdvihy či tlaky a mnoho ďalších cvikov. Chýba vám motivácia? Pri body pump sa to nemôže stať, pretože súčasťou tohto cvičenia je aj meranie problematických telesných zón!

Zdroj video: www.youtube.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Viete, vďaka ktorým cvičeniam získate sexi zadok?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.