Viac ako len ďalší beh

adidas

Dámy a všetky dievčatá, ktoré máte rady beh – opäť je to tu! Druhý ročník DM ženského behu odštartuje 28. septembra 2013, na bratislavskom námestí Eurovea.

Viac ako len ďalší beh
3. SEP 2013

Minulý rok sa prvýkrát na Slovensku predstavil nový, ucelený koncept rozvoja behania žien s cieľom podporiť ich v zmene životného štýlu a pomôcť im tak urobiť niečo pre svoje zdravie.

Z ambície tradícia

Zdá sa, že ambícia, aby sa z tohto podujatia stala tradícia, ako napr. v susednom Rakúsku, sa napĺňa. Nezáleží na tom, či beháte pravidelne, patríte medzi hobíkov, alebo s behom ešte len začínate... Obujte si tenisky a príďte si zabehať. Nech motto priekopníčky ženského vytrvalostného behu – Kathrine Switzer: „Nie je to len o behaní, nie je to len o fitness, je to o zmene života žien,“ stane aj vaším mottom.

Čisto ženský pohľad

Sobota – 28. septembra 2013 bude patriť len vám. Organizátori pre vás na námestí Dunaja pripravili celodenný program, venovaný len a len nežnejšiemu pohlaviu. Nebudú chýbať čisto ženské prezentácie, workshopy a mamičkám sa o ich ratolesti postarajú animátori v detskej zóne, kde si budú môcť detičky zašantiť na detských atrakciách.

V štýle adidas

Ak si chcete užiť druhý ročník ženského behu DM naozaj v plnej paráde a v komforte, vyskúšajte si oblečenie z kolekcie adidas Supernova. Tenisky adidas Supernova glide poskytnú vašim nohám maximálny komfort, vďaka pružnej penovej medzipodrážke EVA. Sú vhodné pre bežcov s vonkajším a stredným nášľapom. Komfort a istotu zažijete aj vďaka teniskám adidas Supernova sequence, ktoré sú vhodné pre bežcov s vnútorným nášľapom. Poskytujú optimálne tlmenie a dlhú výdrž. Súčasťou kolekcie je aj oblečenie Supernova. Každej z vás sadne ako šité na mieru a počas behu vám poskytne potrebnú ventiláciu. Súčasťou obelečenia sú aj reflexné prúžky pre vašu bezpečnosť. Skúste si tento deň skutočne užiť, veď aj pri behu sa môžete cítiť žensky.

Podrobné informácie o celom podujatí nájdete na stránke: www.bratislavamarathon.sk.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Viac ako len ďalší beh

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.