VELVET RUN – 5 km pre dievčatá a ženy v pohybe

adidas

Bežecké podujatie VELVET RUN, tréningový program a nesúťažný rekreačný beh, je určené ženám a dievčatám, ktoré si uvedomujú dôležitosť pohybu a chcú niečo spraviť pre svoje zdravie. Hlavnou myšlienkou podujatia je podpora aktívneho životného štýlu a víťazkou sa stáva každá žena, ktorá sa zapojí. Toto podujatie je zároveň v tomto roku aj jeden z vrcholov VSE Women Friendly Marathon.

VELVET RUN – 5 km pre dievčatá a ženy v pohybe
21. AUG 2013

Už tretí ročník sa bude opäť konať v Bratislave a v Košiciach, v sviežej zeleni obľúbených mestských parkov. V sobotu 31.augusta dámy pobežia v Sade Janka Kráľa v Bratislave a na druhý deň, v nedeľu 1. septembra, na Aničke v Košiciach. V obidvoch mestách je štart o16-tej hodine a trať je skutočne nenáročná – v dĺžke 5 km. Pre dámy, ktoré si ju ešte netrúfnu zdolať celú, pripravili organizátori osobitnú kategóriu Prechádzka. Novinkou v tomto ročníku je Beh s kočíkom s Dôverou, ktorého sa môžu zúčastniť mamičky aj oteckovia. V cieli na nich potom čaká milé prekvapenie od partner tohto behu.

Nejde len o beh

A keďže VELVET RUN nie je len o behu, neoddeliteľnou súčasťou podujatia je aj bohatý sprievodný program pre celú rodinu. Dámy istotne poteší svieža a dynamická rozcvička, tombola so skvelými cenami alebo atraktívne stánky partnerov, medzi nimi aj športová značka adidas, ktorá určite predstaví bežecké tenisky a oblečenie z novej kolekcie. Na svoje si prídu aj páni, ktorých čakajú ukážky funkčného kruhového tréningu a súťaž pre silných a odvážnych mužov. Organizátori nezabudli ani na najmenších a popri detskom kútiku ponúknu i detské behy pre dievčatá a chlapcov na kratšie vzdialenosti.

adidas velvet run

Behom na pomoc

VELVET RUN okrem propagácie behu a zdravého životného štýlu každý rok aj pomáha a inak to nebude ani teraz. Výťažok zo štartovného a predaja športových tričiek adidas s logom podujatia poputuje na konto nadácie Ivany Christovej ORIN PANACEA. Bratislavčanky pobežia za výstavbu rekreačnej záhrady v Detskej fakultnej nemocnici na Kramároch, Košičanky naopak pomôžu ďalšiemu financovaniu „Happy Terapie“ v Košiciach, ktorá rozveseľuje dlhodobo hospitalizované deti a ich rodičov.

Milé dámy príďte aj vy podporiť nadáciu Orin Panacea a hlavne seba – veď ako sa vraví, nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa ;) Registrujte sa ešte dnes na www.velvetrun.sk.

adidas velvet run ii

Zdroj foto: adidas

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VELVET RUN – 5 km pre dievčatá a ženy v pohybe

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1972
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.