VELVET RUN 2014

PR

Jedinečný rekreačný, nesúťažný beh pre dievčatá a ženy v pohybe s názvom VELVET RUN sa vracia do Bratislavy a Košíc už po štvrtýkrát.

VELVET RUN 2014
30. JUL 2014

Aj v tomto roku sa pobeží v sviežej zeleni obľúbených mestských parkov – v piatok 29. augusta v lesoparku Anička v Košiciach a v sobotu 6. septembra v Sade Janka Kráľa v Bratislave. V oboch mestách je štart o16-tej hodine a nenáročnú trať s dĺžkou 5 km zvládnu začiatočníčky i skúsenejšie bežkyne. Pre dámy, ktoré si ju predsa len netrúfnu zdolať celú, pripravili organizátori osobitnú kategóriu Nordic walking - Prechádzka.

Keďže VELVET RUN nie je len o behu, neoddeliteľnou súčasťou podujatia je aj bohatý sprievodný program pre celú rodinu, svieža a dynamická rozcvička, bohatá tombola pre všetky účastníčky, dobrá hudba a skvelá atmosféra. Deti sa okrem toho môžu tešiť na detský kútik, hry a súťažné behy.

VELVET RUN okrem propagácie behu a zdravého životného štýlu každý rok pomáha a inak to nebude ani teraz. Účel, na ktorý poputuje výťažok zo štartovného a predaja športových tričiek adidas s logom podujatia uverejníme čoskoro.

Veríme, že ani Vy nebudete chýbať v štartovom poli VELVET RUN 2014 a prídete stráviť príjemné popoludnie v spoločnosti rovnako naladených dám a podporiť dobrú vec. Registrovať sa môžete už dnes na www.velvetrun.sk.

Velvet run1

Velvet run2

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VELVET RUN 2014

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.