Veľký návrat ikonických tenisiek EQT

redakcia

Čo si predstavíte pod ikonickými teniskami vy? My v tom máme jasno. Do týchto sa zamiloval celý svet (a hlavne ženy, ktoré chcú byť štýlove).

tenisky egt
28. AUG 2017

adidas prichádza na trh s novou, vylepšenou verziou kolekcie Equipment (skrátene EQT), ktorá v sebe nesie poslanie a hrdý odkaz z minulosti - zabudnite na prehnanú a zbytočnú pompéznosť, nesledujte iba posledné trendy a dizajnové kúsky... myslite najmä na funkčnosť! Originál sa po vyše 26 rokoch vracia v podobe nových modelov EQT s neprekonateľne pohodlnou konštrukciou, minimalistickými tromi prúžkami a elegantnými líniami.

adidas eqt

Zdroj fotografie: adidas

 

Ako vznikli ikonické tenisky?

Príbeh produktovej rady adidas EQT sa začal písať v roku 1991. Bolo to obdobie veľkých zmien, pestrých farieb a nadbytočných materiálov. Éra, kedy značka adidas začala pomaly strácať svoju starú identitu a nachádzať svoju novú víziu. To, akým smerom sa bude značka uberať, stálo na jedinom rozhodnutí - ignorovať všetky prieskumy trhu a pravidlá. Bolo potrebné pozrieť sa na produkt z iného uhla pohľadu a navrhnúť tenisky, ktoré športovcom poskytnú pohodlie, ochranu a možnosť zlepšovať ich výkon, nehľadiac na trendy či vychytávky. Tak nastal zrod nového konceptu ikonických tenisiek - tenisiek, ktoré v sebe skrývali iba to podstatné, nič iné. 

Žiadne prehnané farebné kombinácie, žiadne šialené strihy. adidas priniesol revolúciu v rozmýšľaní o podstate športovej tenisky ako takej a ukázal, že pokiaľ si myslíš, že je niečo správne, oplatí sa vydať sa proti prúdu. Vďaka tejto myšlienke sa podarilo vyvinúť nadčasové tenisky EQT, ktoré si dnes môžeš obuť aj ty.

Žiadny bullshit!

adidas sa pri návrhu kolekcie EQT nekompromisne zameral iba na to najdôležitejšie - športovú funkčnosť, ktorá nemusí ísť vždy ruka v ruke s aktuálnymi trendami. Tento odvážny krok a rebélia dostali adidas opäť na vrchol. Napriek tomu, že bol model EQT pôvodne vyvinutý ako športová obuv, medzi ľuďmi si rýchlo našiel veľké množstvo priaznivcov. Popularita modelov adidas EQT napokon narástla až do takej miery, že sa táto športová obuv dostala do ulíc a postupne sa stala streetovou ikonou a predmetom zberateľskej vášne. Teraz sa streetová ikona EQT vracia v plnej sile späť na scénu!

adidas2

Zdroj fotografie: adidas

 

Niektoré nové modely tenisiek EQT prichádzajú aj s technológiou BOOST™, ktorá poskytuje návratnosť energie, dokonalé odpruženie a zaručuje pohodlie.

Modely z kolekcie adidas EQT sú od 24. Augusta 2017 dostupné na adidas.sk/eqt

 

Zdroj úvodnej fotografie: adidas

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Veľký návrat ikonických tenisiek EQT

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2532
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.