V Bratislave vzniká jedinečná bežecká komunita „ADIDAS RUNNERS”

adidas

Adidas pokračuje v podpore bežeckej komunity, a už tento mesiac štartuje jedinečný projekt pod názvom adidas Runners, ktorého cieľom je združovať bežcov vo viacerých metropolách. 

V Bratislave vzniká jedinečná bežecká komunita „ADIDAS RUNNERS”
20. JUN 2016

Bratislava sa pripája k mestám, ako sú Londýn, Miláno, Berlín či Praha. Zámerom značky je vytvoriť globálnu bežeckú komunitu, zloženú z partie kamarátov, profesionálnych trénerov a ľudí, ktorí milujú beh.

Cieľom značky bolo vytvoriť koncept, ktorý poskytne bežcom kvalitnú prípravu prostredníctvom tímu profesionálnych trénerov. Tí sa zamerajú na správnu bežeckú techniku, kondičnú prípravu, výživu, ale aj regeneráciu po behu. Tím  má svoju kapitánku, ktorou je známa slovenská športovkyňa Petra Fašungová, ktorá je bronzovou medailistkou z Majstrovstiev Európy v duatlone a aktuálnou víťazkou behu Wings For Life 2016. Trénermi budú Saša Havlíková – skúsená bežkyňa a kondičná trénerka s individuálnym prístupom ku každému bežcovi, Alexandra Štuková – bronzová medailistka z MS dorasteniek a niekoľkonásobná majsterka Slovenska v behu na krátke trate, a Leo Lendvorský – nenapraviteľný optimista, ktorý sa v rámci štúdia na FTVŠ venuje behu na krátke trate a plánuje zabehnúť polmaratón v čase 1:15.

adidas runners
Zdroj foto: adidas

Pre adidas Runners bola vytvorená FB skupina, prostredníctvom ktorej môžu členovia komunikovať medzi sebou, ale aj s trénermi, či podeliť sa o svoje bežecké úspechy a zážitky: www.facebook.com/groups/adidasrunnersbratislava

Najväčšou novinkou bude adidas Runners BASE, ktorý bude slúžiť ako „základňa“ pre členov. BASE má strategickú pozíciu pre beh aj zábavu, keďže sa nachádza na Tyršovom nábreží na Loď Café. Priestor poskytne bežcom množstvo benefitov počas tréningov (sprcha, odkladacie skrinky, uzamykateľná nabíjacia stanica, wifi) a taktiež poslúži na relax, rôzne workshopy  a stretnutie s bežcami.

Do adidas Runners BASE mohli ako prví, ešte pred oficiálnych otvorením, nahliadnuť viacerí športovci, bežci a známe bežecké osobnosti. Všetci si spoločne zabehali mestom s tímom adidas Runners a následne si prezreli priestory BASE, podelili sa o bežecké zážitky a prediskutovali myšlienku projektu, jeho možnosti a benefity. Užila si to aj Soňa Skoncová, ktorá na konci skonštatovala, že:„adidas Runners Base je skvelé miesto, bola som veľmi milo prekvapená“. Moderátor Jano Mečiar dodal: „Výborne som si zabehal s partiou, ktorú poznám. Celý projekt považujem za zaujímavý nápad, a pokiaľ viem, nič takéto tu zatiaľ nebolo."

adidas runners
Zdroj foto: adidas

Celý projekt odštartuje prvým spoločným tréningom a OPENING PARTY už 23.6.2016 o 18:00 v priestoroch Loď Café na Tyršovom nábreží.  Po spoločnom tréningu bude večer pokračovať v priestoroch lode, kde prebehne oficiálne otvorenie adidas Runners BASE. Predstaví sa koncept projektu a tím adidas Runners ťa oboznámi s tréningovým plánom na najbližšie týždne. Okrem toho zažiješ veľa zábavy v kruhu bežeckej komunity a môžeš vyhrať vstup na jeden z prestížnych maratónov. Zober svojho bežeckého „parťáka“ a spolu sa zaraďte do súťaže o 2 celoročné vstupy do adidas Runners BASE. Vstup je pre všetkých milovníkov behu voľný!

Všetky potrebné informácie o projekte adidas Runners nájdeš od 23.6. na: www.adidas.sk/adidasrunners alebo sa pridaj do FB skupiny: www.facebook.com/groups/adidasrunnersbratislava

adidas runners
Zdroj foto: adidas

Zdroj foto: adidas


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - V Bratislave vzniká jedinečná bežecká komunita „ADIDAS RUNNERS”

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.