Tipni si svoj čas na dm ženský beh a vyhraj adidas bežecký outfit

redakcia

Presne štyri mesiace sme sa spolu s #mygirls pripravovali na dm ženský beh, kde si pôjdeme odbehnúť buď 4-kilometrový alebo 10-kilometrový beh. Každá z nás by chcela zabehnúť svoj najlepší čas. Zamysleli ste sa nad tým, aký by bol ten váš? Skúste si ho tipnúť a vyhrajte bežecký outfit novej kolekcie adidas!

Tipni si svoj čas na dm ženský beh a vyhraj adidas bežecký outfit
24. SEP 2014

Všetky ženy, ktoré ste registrované na dm ženský beh, dávajte pozor! adidas ako partner behu ponúka skvelú možnosť, ako vyhrať bežecký outfit spolu s teniskami, a to priamo z novej štýlovej kolekcie adidas.

adidas dm beh

Ako na to?

Stačí, ak si tipnete svoj najlepší želaný čas, ktorý by ste na podujatí dm ženský beh chceli zabehnúť. Prihláste sa cez aplikáciu TIPNI SI SVOJ ČAS a zadajte čas. Následne ho už len musíte zabehnúť čo najpresnejšie :)  Do aplikácie sa môžete zapojiť tu: https://apps.facebook.com/832232630144673

Stále môžete vylepšiť svoj čas. Ako?

Pripravovať sa môžete spoločne s ostanými #mygirls vždy v utorok a vo štvrtok na železnej Studničke o 18:00. Do začatia behu ostáva pár dní, počas ktorých môžete trénovať. #mygirls už vedia, že najlepšie sa trénuje spolu. Keď je nás viac, beží sa ľahšie :)

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tipni si svoj čas na dm ženský beh a vyhraj adidas bežecký outfit

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1971
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.