Tanečná sezóna práve začína

adidas

Kampaň adidas all in for dance jar/leto 2014 predstavuje novú tanečnú kolekciu, ktorá je plná štýlových detailov, moderných strihov a súčasných vzorov. Je určená pre všetky tanečníčky - od baletu až po urban style.

Tanečná sezóna práve začína
25. FEB 2014

Jeden celok

Tvárou kampane sa stali dievčatá z tanečnej skupiny Ladylicious. Veronika Ferancová, Petrita Baculíková, Danica Szelleová, Zuzka Kaduková a Mony Sakmanová – sú odlišné, ale ich jedinečná energia vytvára harmóniu na tanečnej scéne. Ich osobnosti a chute sú rôznorodé, rovnako ako rôzne štýly novej adidas kampane. Pred tým, než dievčatá z Ladylicious začali spolu tancovať v skupine, poznali sa ako kamarátky a tanečníčky. Prelom v ich kariére nastal po tom, čo sa ako skupina predstavili v šou Česko – Slovensko má talent. Od tej doby vystupujú na rôznych akciách doma aj v zahraničí, vo videoklipoch, televíznych projektoch, muzikáloch a na hudobných festivaloch. Ich ženskosť, vášeň, tvorivosť, kreativita a sila je zárukou perfektného výsledku.

Ladylicious

Kreatívna Danica

Pohyb je pre telo veľmi dôležitý a práve tanec je spôsob ako žiť zdravo. A tento zdravý životný štýl preferuje aj tanečníčka Danica, ktorá každý deň skúša vytvárať jedinečné tanečné kombinácie, ktoré práve odrážajú jej náladu. Jej snom je otvoriť si vlastné tanečné štúdio. „Verím, že si svoj sen raz splním a budem učiť tancovať deti,“ hovorí Danica. Outfit, ktorý predstavuje v kampani all in for dance, je elegantný, ženský a pozostáva prevažne z oranžovej farby v kombinácii s fialovou. Jemné a bohaté odtiene sa zhodujú so sofistikovanou tanečníčkou. Outfit je perfektný pre každú dámu, rovnako ako tanečný štýl Port – de – bras, alebo Zumba. A tým vytvára jemné a sexy ženské pohyby.

Ladylicious

Celú tanečnú kolekciu nájdete na: www.adidas.sk/zeny-trening

adidas


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tanečná sezóna práve začína

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1968
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.