Sexi zadok a stehná bez celulitídy? Skúste to s MADE IN BRAZIL

Lekcie MADE IN BRAZIL sú zamerané na posilňovanie zadku a stehien v horúcich brazílskych rytmoch. 

Sexi zadok a stehná bez celulitídy? Skúste to s MADE IN BRAZIL
17. NOV 2015

Všetky vieme, že ak chceme získať sexi a vyformované telo, len kardio nestačí a treba sa poctivo venovať i posilňovaniu. Lenže nie každú z nás baví neraz nudný silový tréning zameraný na spevnenie ženských partií. To využili odborníci z fitnes a wellness klubu Holmes Place v Portugalsku a vytvorili 30-minútový intenzívny fitnes program, ktorého cieľom je spevnenie zadku a stehien, spaľovanie tukov a zbavenie sa celulitídy.

Sexi zadok s MADE IN BRAZIL

Už samotný názov napovedá, že tréningový program odhaľuje tajomstvo Brazílčaniek, ako sa dopracovať k dokonalému pozadiu a vypracovaným stehnám bez pomarančovej kože. Tvorcovia si dali záležať na tom, aby bol program nielen účinný, ale aj zábavný, veď cvičenie nemá byť len o tvrdej drine. Na začiatku 30-minútovej lekcie nechýba rozohriatie. Po ňom nasledujú choreografie pozostávajúce z posilňovacích cvikov. Samozrejme, v temperamentných brazílskych rytmoch.

S čím sa na lekciách tohto cvičenia stretnete? Sú to napríklad overené cviky  z kalanetiky, lenže tu sa cvičia v rýchlom tempe pri motivujúcej hudbe, a teda sú nielen účinnejšie, ale aj zaujímavejšie. Nechýbajú ani rozličné variácie drepov a výpadov. Pri cvičení sa využívajú aj fitnes schodíky. Pozornosť sa venuje cvikom na rovnováhu, ktoré nielen posilňujú zadok, ale hlavne hlboký stabilizačný systém (stred tela). Súčasťou programu sú aj skoky, čo však znamená aj to, že toto cvičenie nemusí vyhovovať ženám, ktoré majú problémy s kĺbmi, chrbticou alebo trpia veľkou nadváhou. Záver cvičenia je venovaný strečingu a vydýchaniu.

Program MADE IN BRAZIL sa cvičí tri mesiace podľa rovnakej choreografie a potom prichádza zmena, aby si telo na záťaž nezvyklo. Ak vás program chytí za srdce, nezabudnite, že okrem neho je dobré venovať sa ešte aj inému kardio cvičeniu alebo funkčnému tréningu.

Môžem si zacvičiť MADE IN BRAZIL na Slovensku?

Aktuálne sa kluby Holmes Place nachádzajú  v deviatich krajinách, konkrétne v Českej republike, Nemecku, Grécku, Izraeli, Poľsku, Portugalsku, Španielsku a Švajčiarsku. V týchto štátoch si môžete MADE IN BRAZIL vyskúšať, teda na Slovensku to zatiaľ možné nie je. Avšak je možné zakúpiť si štúdiové lekcie, podľa ktorých sa dá cvičiť aj v pohodlí domova.

Zdroj foto: flickr.com

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Vyskúšajte balet a získajte krásnu postavu! teraz aj onlineVyskúšajte balet a získajte krásnu postavu! Teraz aj online

Balet je očarujúca a veľmi elegantná tanečná disciplína.

 

Revolučný program glameness: vyformuje a posilní postavu pomocou tancaGLAMENESS: vyformuje a posilní postavu pomocou tanca

Máte radi tanec, ale tanečné aerobik cvičenia sú už pre vás pasé? 

 

Cvičíte a bubnujete. to je cvičenie poundCvičíte a bubnujete. To je cvičenie POUND

Cítite sa pri zumbe trápne, je aerobik pre vás nudný, jumping zasa príliš náročný a kruhového tréningu máte plné zuby?


Autor článku

Mirka Mikova

Mgr. Mirka Miková - redaktorka Cvičte.sk

Písaniu sa venujem niekoľko rokov, je mojou prácou i koníčkom. Takisto som vyznávačkou zdravého životného štýlu – pravidelne športujem a nie je mi jedno, čo si dám na tanier. Oblasť výživy ma zaujíma natoľko, že sa v tomto smere aktívne vzdelávam. Nedávno som absolvovala 6-mesačný kurz výživového poradenstva v ČR a plánujem sa zúčastniť ďalších, pretože si myslím, že vedomosti sú základ. Mojím mottom sú slová Usaina Bolta: „Nemožné je len silné slovo používané slabými ľuďmi, ktorí zistili, že je ľahšie žiť vo svete, ktorý im bol daný, ako nájsť v sebe silu niečo zmeniť. Nemožné nie je fakt, ale voľba.“ Viac o mne aj na:

http://bit.ly/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Sexi zadok a stehná bez celulitídy? Skúste to s MADE IN BRAZIL

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.