Rita Ora má božskú postavu. Ako si ju udržiava?

Rita Ora je inšpiráciou pre kolekciu adidas Originals by Rita Ora a nie je to náhoda, pretože speváčka má k športu blízko. 

Rita Ora má božskú postavu. Ako si ju udržiava?
18. NOV 2015

Sympatická speváčka, skladateľka i herečka sa narodila v meste Priština, ktoré je aktuálne hlavným a aj najväčším mestom Kosova. Za štúdiom odišla do Anglicka a tam v roku 2012 vydala svoj prvý album Ora. Úspechy nenechali na seba dlho čakať. Už o rok neskôr bola nominovaná hneď v troch kategóriách prestížnej  The Brit Awards.

Pre Ritu sú inšpiráciou hlavne speváčky ako Beyonce a Gwen Stefani. S Beyonce sú dokonca dobrými priateľkami. Vzájomne ich spája nielen hudba, ale aj láska k fitnes. Rita sa netají tým, že ako mladé dievča nedokázala mať rada svoju postavu, pretože mala väčší zadok a prsia. Dnes je realita úplne iná. Miluje sa taká, aká je.

Rita sa dala do boja s tukmi

Ešte v roku 2013 vyhlásila Rita vojnu tukom, aby bola vo forme kvôli nastávajúcim turné. Kvôli tomu navštívila „fat camp“ v Rakúsku a robila všetko preto, aby tuk zhodila. Počas tohto pobytu zakúsila prísny jedálny lístok, ktorý mal znížiť množstvo telesného tuku, ale aj dodať telu všetky potrebné živiny. Vstávala o siedmej ráno, učila sa, že jedlo musí aspoň 30-krát rozhrýzť a detox pozostával z pitia vody s epsom soľou. Nevyhla sa však ani tvrdému tréningovému plánu. Mnohé z toho, čo sa tu naučila, praktizuje dodnes. 

Rita pije zeleninové šťavy a športuje

Speváčka sa netají tým, že vo forme sa udržiava aj pitím zeleninových štiav. Čo sa týka tréningov, ešte pred časom mnohých na sociálnej sieti zaujali jej fotky z tréningu, na ktorom si zaboxovala s boxerom Davidom Hayem.

Spolupráca so značkou adidas

Rita Ora sa stala aj inšpiráciou, teda akousi múzou pre športovú značku adidas. V kolekcii adidas Originals by Rita Ora nájdete množstvo originálnych outfitov, ktoré pristanú nielen odvážnym ženám. 

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Zabudnite na zimu s týmito tréningovými tipmiZabudnite na zimu s týmito tréningovými tipmi

Zima predstavuje začarovaný kruh pre všetkých, ktorí chcú začať trénovať. 

 

Pre akčné dievčatá: s funkčným tréningom bude telo nielen štíhle, ale i funkčnéPre akčné dievčatá: S funkčným tréningom bude telo štíhle a funkčné

Chceš nielen krásne, ale aj funkčné telo? Telo, ktoré toho veľa zvládne a pritom vyzerá sexi? 

 

Aktivita tvorí motiváciu, hovorí trénerAktivita tvorí motiváciu, hovorí tréner

Hľadáte motiváciu na pravidelný beh? Tak jednoducho začnite. 


Autor článku

Mirka Mikova

Mgr. Mirka Miková - redaktorka Cvičte.sk

Písaniu sa venujem niekoľko rokov, je mojou prácou i koníčkom. Takisto som vyznávačkou zdravého životného štýlu – pravidelne športujem a nie je mi jedno, čo si dám na tanier. Oblasť výživy ma zaujíma natoľko, že sa v tomto smere aktívne vzdelávam. Nedávno som absolvovala 6-mesačný kurz výživového poradenstva v ČR a plánujem sa zúčastniť ďalších, pretože si myslím, že vedomosti sú základ. Mojím mottom sú slová Usaina Bolta: „Nemožné je len silné slovo používané slabými ľuďmi, ktorí zistili, že je ľahšie žiť vo svete, ktorý im bol daný, ako nájsť v sebe silu niečo zmeniť. Nemožné nie je fakt, ale voľba.“ Viac o mne aj na:

http://bit.ly/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Rita Ora má božskú postavu. Ako si ju udržiava?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1882
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.