Predveďte svoj štýl a vyhrajte!

adidas

Nastal čas zapojiť svoju kreativitu. Ak dokážete zaujať outfitom, nahráte svoju fotku a spojíte to všetko s oblečením z novej kolecie adidas all in for dance, môžete svoj štýlový outfit vyhrať. Navyše – ak váš outfit dostane najviac lajkov, budete odmenené aj darčekovou poukážkou adidas v hodnote 100 eur.

Predveďte svoj štýl a vyhrajte!
7. MAR 2014

Značka adidas predstavuje novú tanečnú kolekciu all in for dance jar/leto 2014, ktorá je plná štýlových detailov, moderných strihov a súčasných vzorov. poteší všetky tanečníčky od baletu až po street dance a dodá ženám sebavedomie, ženskú silu a pôvab nielen počas vystúpení ale aj pri zábave na tréningoch.

kolekcia adidas

A vy máte teraz možnosť si vybrať spomedzi modelov ten svoj najobľúbenejší.

Ak hľadáte miesto, kde sa všetko točí len okolo tanca, tak kliknite na www.mygirlsspot.sk. Aplikácia vám ponúkne možnosť nastylovať si svoj vlastný outfit, v ktorom si tanec dokážete vychutnať plnými dúškami. Aplikácia vás krok po kroku bude sprevádzať do vytúženého cieľa. Zapojiť sa môžete do konca marca, tak predveďte svoju kreativitu. Tri z vás môžu outfit svojich snov vyhrať. Autor koláže s najviac "lajkami" vyhrá aj poukážku na nákup v e-shope adidas.sk, v hodnote 100 eur. Čo viac by ste si mohli priať? Využite možnosť predviesť svoj štýl. Tanečná jar práve začína!

adidas

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Predveďte svoj štýl a vyhrajte!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1583
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.