Novinkou vo funkčnom tréningu je Lebert trainning system

Mirka

Ste fanúšikmi funkčného tréningu a hľadáte nástroje na cvičenie, ktoré vám pomôžu dokonale precvičiť celé telo? Značka Lebert trainning system ponúka cvičebné pomôcky umožňujúce vykonávať pestrú škálu cvičení nielen vo fitcentre, ale aj doma.  

Lebert trainning system je novinkou vo funkčnom tréningu
20. NOV 2013

Lebert trainning system poskytuje všetko, čo človek potrebuje na vykonanie kvalitného funkčného tréningu. Čo je to funkčný tréning? Pri tomto type cvičenia sa využívajú cviky vychádzajúce z bežného života, ktorých cieľom je zlepšiť kondíciu, vytrvalosť, silu, rýchlosť, teda naplno „obnoviť“ funkčnosť vlastného tela.

Pri týchto cvikoch (drepy, kľuky, výpady, tlaky, ťahy) sa do pohybu zapája viacero svalových skupín, čo so sebou prináša množstvo výhod. Napríklad vyformovanie problematických partií, odstránenie svalovej nerovnováhy (skrátených a oslabených svalov), ktorá je často príčinou nepríjemnej bolesti.

Čo je pri funkčnom tréningu najdôležitejšie? Pokiaľ chce človek čerpať z cvičenia maximum benefitov, je nevyhnutné osvojiť si hneď v začiatkoch správnu techniku prevedenia jednotlivých cvikov. Ak sa rozhodnete využívať cvičebné nástroje, ktoré sú súčasťou LEBERT TRAINNING SYSTEM, k dispozícii sú aj dévedéčka s podrobným popisom jednotlivých cvikov.

Keď budete poctivo cvičiť, môžete dosihanuť aj takýto level. Motivácia pre náročných.

LEBERT EQUALIZER

Pod týmto názvom sa skrýva názov cvičebnej pomôcky, ktorá síce vyzerá veľmi jednoducho, ale umožňuje vykonávať pestrú paletu cvikov využívaných pri silovom tréningu. Je vhodná napríklad na precvičenie svalov paží, hrudníka a chrbta, pričom pri cvičení je využívaná najmä váha vlastného tela.

Toto náčinie na cvičenie je dostupné vo viacerých farbách. Je ľahké a prenosné, čo ocenia najmä tí, ktorí si veľmi radi v letných mesiacoch „premiestnia“ fitcentrum do vonkajšieho prostredia. Je určené pre fitness nadšencov, ale aj bojové športy, bootcamp a, samozrejme, cvičenie doma.

LEBERT BUDDY SYSTEM

Nadšenci tejto športovej pomôcky hovoria, že je to viac ako obyčajný závesný systém. Vďaka nej je možné vykonávať funkčné cviky samostatne, ale aj vo dvojici, čo je oveľa zábavnejšie. Používa sa na posilnenie svalov jadra (brucha, panvy, zadku a dolnej časti chrbta). Tento systém ľahko schováte do športovej tašky a môžete si s ním zacvičiť na ihrisku či v prírode.

LEBERT STRETCH STRAP

Pri tréningu sa človek sústreďuje na rozvoj sily, výkonu, rýchlosti, koordinácie, rovnováhy. Menej sa venuje budovaniu flexibility. Len si spomeňte napríklad na strečing po cvičení. Zvládate plnohodnotne vykonať všetky strečingové pozície? Ak nie a chcete na tomto nedostatku zapracovať, tieto špeciálne pásy vám pomôžu. Sú využiteľné pri cvičení doma, vo fitcentre, ale aj na hodinách jogy.

Zdroj: www.lebertfitness.com
Zdroj video: www.youtube.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Novinkou vo funkčnom tréningu je Lebert trainning system

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1972
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.