Nová tanečná kolekcia adidas podporuje ženskosť. Zmes farieb a štýlov vás dostane!

adidas

Značka adidas predstavuje novú kolekciu športového oblečenia na sezónu jar/leto 2014 pre všetky dievčatá a ženy, ktoré milujú tanec. Nová kolekcia, so štýlovými detailmi, modernými strihmi a odvážnou potlačou, poteší všetky tanečníčky od baletu až po street dance a dodá ženám sebavedomie, ženskú silu a pôvab nielen počas vystúpení ale aj pri zábave na tréningoch.

Nová tanečná kolekcia adidas podporuje ženskosť a sebavedomie. Zmes farieb a štýlov vás dostane!
3. FEB 2014

To je presne dôvod, prečo si značka adidas vybrala na prezentáciu tejto kolekcie dievčenskú  tanečnú skupinu Ladylicious. Dievčatá – Veronika Ferancová, Petrita Baculíková, Danica Szelleová, Zuzka Kaduková a Mony Sakmanová – sú každá úplne iná ale ich rozličné energie vytvárajú na pódiu harmóniu, rovnako ako rôzne štýly novej adidas kolekcie.

Túto sezónu prináša adidas v novej kolekcii zmes farieb a štýlov pre všetky dievčatá a ženy, aby podporili ich ženskosť a sebavedomie. Farebné kombinácie sa zameriavajú na kontrasty – svetlá jednoduchosť sa mieša s neónovými odtieňmi. Spletité použitie farieb a vzorov je veľmi dobre vidieť v dvoch hlavných outfitoch.

tanečná kolekcia adidas

Elegantný, ženský outfit pozostáva prevažne zo sviežej oranžovej farby. Jemné a bohaté odtiene sa zhodujú so sofistikovanou tanečníčkou Veronikou. Outfit je perfektný pre každú dámu, rovnako ako tanečný štýl port – de – bras alebo zumba. A tým vytvára jemné a sexy ženské pohyby.

Športový  „street“ outfit predstavuje príjemnú  sivú farbu spojenú so všetkými odtieňmi sviežej ružovej, až po tmavú purpurovú. Je odvážnou alternatívou pre tančníčky, ktoré sa rady prezentujú hip – hopom a street dance štýlom.

adidas tanecna kolekcia i      

 

Bez ohľadu na to, aký taneční štýl uznávate, alebo na akej tančnej úrovni ste, je dôležité mať správnu oporu v nohách. V novej kolekcii nájdete obuv v prémiovom dizajne a môžete sa spoľahnúť na jej technické vymoženosti a prispôsobivosť, ktorú vám zaručia pri tanci. Najťažšie bude vybrať si z množstva farebných možností a vzorov. Jeden pár v tejto sezóne nemusí stačiť..

Produkty z novej kolekcii adidas sú ľahko kombinovateľné, stačí sa pozrieť na dievčatá z Ladylicious. Tanečníčka Danica Szelleová to povedala najlepšie: „Našla som inšpiráciu v rôznych tanečných štýloch, vybrala som si prvky, ktoré sa mi páčia a použila som ich vo svojom štýle. Milujem hrať sa a vytvárať rôzne štýly pri každom tanci. Je to veľká zábava!“

adidas tanecna kolekcia ii

 

Tanečná skupina Ladylicious

Pred tým, než dievčatá z Ladylicious začali spolu tancovať v skupine, poznali sa ako kamarátky a tanečníčky. Prelom v ich kariére nastal po tom, čo sa ako skupina predstavili v show Česko – Slovensko má talent. Od tej doby vystupujú na rôznych akciách doma aj v zahraničí, v rôznych videoklipoch, televíznych projektoch, muzikáloch a na hudobných festivaloch. Ich ženskosť, vášeň, tvorivosť, kreativita a sila je zárukou perfektného výsledku. Nechajte sa inšpirovať skupinou Ladylicious a vyberte si svoje nové tanečné oblečenie. Tanečná sezóna práve začína!

Ladylicious

Celú tanečnú kolekciu nájdete na www.adidas.sk/zeny-trening

Zdroj foto: adidas

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nová tanečná kolekcia adidas podporuje ženskosť. Zmes farieb a štýlov vás dostane!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.