Nová kolekcia adidas by Stella McCartney: Technológia je základ

adidas

Ak sa na leto pripravujete už dnes, nemali by vo vašom šatníku chýbať niektoré novinky z kolekcie adidas  by Stella McCartney, ktoré pripravila na túto sezónu. Jej tvorba vždy podporuje veľmi moderný pohľad na šport. A ako hovorí sama dizajnérka: „Technológia je základ, dizajn je niečo navyše.“

Nová kolekcia adidas by Stella McCartney: Technológia je základ
15. MÁJ 2014

Plavecká taška

Vedeli ste, že výroba kabeliek z kože stojí ročne život až 50 miliónov zvierat? Kabelka z novej kolekcie Stella McCartney je z PVC materiálu, vyzerá štýlovo a napriek tomu jej výroba neublížila ani jednému zvieraťu. Má tónovaný dizajn a vďaka materiálu, ktorý je odolný voči vode, sa stáva ideálnou taškou k bazénu, alebo k moru. Zmestia sa vám do nej sprchovacie potreby, alebo uterák. Zatvorená má rozmery: 37 cm x 17 cm x 39 cm.

adidas stella plavecká taška

Cena: 99,95 eur

Tričko Swim Loose

Tričko adidas by Stella McCartney Swim Loose vďaka voľnému strihu z džerseja a z organickej bavlny, púta pozornosť vločkovou tónovanou zvieracou potlačou, perforovanými sieťovinovými rukávmi a nastaviteľným sťahovacím lemom. Je ľahké a pohodlné. Preto ho môžete využiť v každodennom živote, nielen pri športovaní.

adidas stella tričko

Cena: 59,95 eur

Obuv Boost 2

Topánky adidas by Stella McCartney Boost 2 dostanú z každého vášho nášľapu viac, vďaka pružnej medzipodrážke Boost™. Sú z prepracovanej sieťoviny s jasným prekrývaním a šnúrkami Stella, so vzorom rybej kosti. Táto pletená obuv je 100 % bezodpadová. To znamená, že pri jej výrobe nevzniká žiadny textilný, ani iný odpad a na potlač sa využíva technológia bez použitia vody.

adidas stella tenisky

Cena: 199,95 eur


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nová kolekcia adidas by Stella McCartney: Technológia je základ

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.