Máme dôkazy, že aj modelky milujú box

Na prvý pohľad pôsobia nežne a krehko, no vo voľnom čase si dávajú do tela práve pri boxe. 

Máme dôkazy, že aj modelky milujú box
17. FEB 2017

Box je vynikajúci kondičný šport, pri ktorom sa dá skvelo vyformovať postava a stratiť prebytočné kilogramy. Pri pravidelných tréningoch dochádza k zlepšeniu koordinácie celého tela a, samozrejme, precvičeniu srdcovocievneho systému. Veľkým plusom boxu je to, že sa pri ňom skvelo posilnia svaly centra tela, teda bruška, panvy, hrudníka a chrbta a aj horných končatín, najmä ramien. Nehovoriac o tom, že toto cvičenie je v podaní žien neuveriteľne sexy. Aj to je možno jeden z dôvodov, prečo sa boxovaniu venujú aj modelky. 

Adriana Lima

Boxu podľahla aj brazílska modelka, ktorá sa preslávila hlavne ako Victoria's Secret Angel. Dokonca v januári tohto roku jej pribudol titul „the most valuable Victoria's Secret Angel" a to vďaka prieskumu firmy D'Márie. Nuž a Adriane to ide aj v boxerskom ringu. 


Zdroj: youtube.com

Karlie Kloss

Na box nedá dopustiť ani americká modelka Karlie Kloss, ktorá takisto patrila medzi „anjelikov“ Victoria's Secret. V máji 2016 sa stala tvárou značky Swarovski.


Zdroj: youtube.com

Gigi Hadid

Aj takmer 180 cm vysoká modelka, ktorá pochádza z Los Angeles, si zamilovala box. My len konštatujeme, že jej to pristane nielen na prehliadkových mólach, ale aj v boxerskom ringu. Minulý rok sa Gigi predstavila aj v kampani #PerfectNever značky Reebok, ktorá odmieta očakávania dokonalosti. 

Gigi hadid
Zdroj:  instagram.com/gigihadid

Rosie Huntington-Whiteley 

Boxu sa venuje aj modelka a herečka pochádzajúca z Veľkej Británie Rosie Huntington-Whiteley. Známou sa stala hlavne vďaka úlohám vo filmoch Transformers: Dark of the Moon (2011) a Mad Max: Fury Road (2015).

Rosie huntington-whiteley
Zdroj:  instagram.com/rosiehw

Romee Strijd

Na záver sa ešte vrátime k anjelikom" Victoria's Secret, kde od roku 2015 patrí aj holandská modelka Romee Strijd. Počas prestávky si urobila takúto selfie. 

Romee strijd
Zdroj: instagram.com/romeestrijd

Zdroj titulnej fotky: #PerfectNever, Reebok

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o:

Baby, kondičný box frčí. už ste ho skúsili?Baby, kondičný box frčí. Už ste ho skúsili?

Na tréningu kondičného boxu zo seba dostanete všetko negatívne, zlepšíte si kondičku, spálite kalórie a zdvihnete si sebavedomie.

 

Pre akčné dievčatá: staň sa nebezpečnou a sexi vďaka crossboxuVIDEO: Staň sa nebezpečnou a sexi vďaka crossboxu

Crossbox ti dá viac ako len intenzívne kardio a funkčné cviky. S ovládaním kopov a úderov budeš sebaistejšia. 

 

Tabata je najnáročnejší a najefektívnejší tréning aj pre ženyTabata je najnáročnejší a najefektívnejší tréning aj pre ženy

Štvorminútový intervalový tréning, pod ktorý sa podpísal japonský profesor Izumi Tabata, je aktuálne veľmi populárny.


Autor článku

Mirka Mikova

Mgr. Mirka Suchárová - redaktorka Cvičte.sk

Som manželkou úžasného chlapa, mamou malej nezbedníčky a milovníčkou zdravej a pestrej vegetariánskej kuchyne. Okrem toho je mojou vášňou písanie – niekoľko rokov sa venujem písaniu, editovaniu i copywritingu pre weby i časopisy. Svet zdravej výživy a vôbec zdravého životného štýlu ma fascinuje natoľko, že jedným z mojich snov je vlastné výživové štúdio. Aj preto sa v oblasti výživy stále vzdelávam. Som presvedčená o tom, že správne zvolenou stravou môže človek nielen schudnúť, ale aj vyriešiť rôzne zdravotné ťažkosti. Okrem toho som fanúšičkou pozitívneho myslenia a ako matka propagujem kontaktné rodičovstvo, pretože si myslím, že aj to je spôsob, ako zmeniť svet k lepšiemu.

https://www.facebook.com/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Máme dôkazy, že aj modelky milujú box

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.