Daniela Hantuchová prezentuje vďaka adidas Porsche Design Sport. Štýl najvyššej kvality

adidas

Móda ju baví odmalička a vďaka značke adidas ju môže prezentovať nielen na tenisových kurtoch, ale aj vo voľnom čase. Daniela Hantuchová (30) sa stala tvárou prvej dámskej kolekcie moderného oblečenia adidas Porsche Design Sport.

Tenistka Daniela Hantuchová prezentuje vďaka značke adidas Porsche Design Sport štýl najvyššej kvality
11. OKT 2013

Pekná a úspešná. Tak ťa vníma mnoho žien, ale i mužov. Je to ideálna kombinácia a sen snáď každej ženy. Aj ty cítiš, že nároky na dnešné ženy sú stále vyššie

Ďakujem za kompliment. V dnešnej dobe sú nároky na dievčatá určite oveľa vyššie a často sa zabúda na naozajstne hodnoty. Myslím si, že najdôležitejšie je, ako sme nastavené vo vnútri seba a musíme byť spokojné v prvom rade samé so sebou.

Rozmýšľala si niekedy nad tým, čo by ťa bavilo, ak by si nehrala tenis?

Milujem šport, čiže, ak by to nebol tenis, tak asi lyžovanie, alebo golf. A tiež milujem módu, tak možno niečo aj vo svete módy.

adidas porsche

Je o tebe známe, že nie si fanúšičkou sociálnych sietí. Nechýba ti spätná väzba s priaznivcami tenisu, s fanúšikmi, či s priateľmi na diaľku, keďže počas roka veľa cestuješ?

S fanúšikmi som v spojení aj prostredníctvom sociálnych sietí: cez FaceBook a Twitter. Ale v osobnom živote uprednostňujem priamy kontakt, bez všetkých technických vymožeností.“

My ťa vnímame ako dámu, ktorá má svoj štýl a vždy vie držať krok s módou. Je móda tvojou súčasťou od malička?

Áno, móda ma baví odmalička a je veľkou súčasťou aj môjho profesionálneho života, vďaka značke adidas, ktorá vždy prinesie veľmi originálne a štýlové veci. Tie rada nosím nielen počas tenisových turnajov, ale aj vo voľnom čase.

Čo nesmie chýbať v tvojej batožine, nech sa nachádzaš v ktoromkoľvek kúte sveta?

Určite mobil a iPod, pretože milujem hudbu a bez nej si neviem predstaviť to nekonečné cestovanie. Talizman tiež nosím, mám ho od mojich rodičov a v batožine nesmie chýbať dobrá kniha, hlavne počas dlhých letov. A samozrejme, moje obľúbené adidas joga „vecičky“.

adidas porsche ii

Jedna z najobľúbenejších pánskych značiek uvádza na trh prvú dámsku kolekciu moderného oblečenia adidas Porsche Design Sport, ktorej si tvárou. Ako sa ti páči táto kolekcia? Ktorý z produktov najradšej nosíš?

Som veľmi poctená, že môžem byť tvárou novej línie adidas Porsche Design Sport, v ktorej návrhári krásne spojili štýl a originalitu. Všetky veci sú nádherné a vytvorené v najvyššej kvalite. No zároveň sú veľmi pohodlné na všetky športy. Tým, že pochádzam z Tatier a milujem lyžovačku, jednoznačne môj najobľúbenejší kúsok je čierna zimná bunda. Teší ma, že môžem byť tvárou kolekcie, ktorá reprezentuje štýl najvyššej kvality.

Športové oblečenie je súčasť tvojho imidžu. Ktoré kúsky z adidas kolekcie nosíš rada aj vo voľnom čase?

Tým, že často chodím na golf, tak čokoľvek z golfovej kolekcie a samozrejme, všetko z adidas kolekcie určenej na jogu. Všetky veci sú nesmierne pohodlné.

Mnoho známych športovcov, ale i celebrít z iných oblastí spoločenského života vytvorilo svoje kolekcie oblečenia. Ak by prišla ponuka na takúto spoluprácu, prijala by si ju? 

Určite by som túto možnosť využila, pretože je to skvelá možnosť sa prejaviť a inšpirovať naplno.

Aký šport máš rada okrem tenisu, prípadne je doplnkovým športom k tvojim tréningom?

Ako som už spomenula, veľmi rada hrám golf, lyžujem, zahrám si aj basketbal a súčasťou môjho tréningu je aj joga.

adidas porsche iii

Aké sny sa ti splnili vďaka tenisu?

Hlavne ten, že sa každé ráno budím s pocitom, že môžem robiť v živote to, čo milujem. Vďaka tomu môžem pomáhať ľuďom, spoznávať rôzne kultúry po celom svete a učiť sa o sebe a o iných.

Máš ešte nejaké méty, ktoré by si v tenise chcela dosiahnúť?

Určite by som sa chcela vrátiť do prvej tenisovej desiatky, v rebríčku ATP.

Novú kolekciu adidas porsche design sport nájdete na www.adidas.com.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Daniela Hantuchová prezentuje vďaka adidas Porsche Design Sport. Štýl najvyššej kvality

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1972
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.