Dajte svojmu behu nový rozmer

adidas

Pripravte sa na svoj jarný beh. Vylepšený dizajn, viac stability, ľahkosť, blesková dávka energie. To všetko a oveľa viac ponúka bežecká obuv od adidas - Supernova Glide Boost, ktorá získala ocenenie Runner’s World Editor’s Choice Shoe Award. Ocenenie, ktoré dokazuje, že Supernova Glide Boost dá vášmu behu nový rozmer.

Dajte svojmu behu nový rozmer
17. MAR 2014

Svoj beh dokážete vylepšiť vďaka najpredávanejšej bežeckej obuvi adidas Supernova, ktorej súčasťou sa stala technológia BOOST™.

Legenda dostala BOOST™

Revolučnú technológiu BOOST™, ktorá počas behu prináša energetickú návratnosť, predstavila športová značka adidas minulý rok, prostredníctvom modelu Energy Boost. Rodina Boost sa od tej doby rozrástla - najnovším členom je Supernova Glide Boost. Už odteraz môžete zlepšovať svoje osobné rekordy. Rýchlosť a pohodlnosť vás budú sprevádzať. Navyše, nová Glide posúva Boost technológiu na úplne inú úroveň - vďaka prerobenému a vylepšenému zvršku. Ten je vyrobený zo spojenia textílie a sieťoviny a práve táto kombinácia dosahuje lepšiu priedušnosť a dokonalejšiu stabilitu vašej nohy.

tenisky beh

Zaujme aj dizajnom

Obuv Supernova Glide Boost vám prinesie viac podpory a pohodlia. Vďaka vylepšenému dizajnu sa stane aj dokonalou súčasťou vášho športového outfitu. Každá žena sa chce cítiť počas behu dobre a rovnako dobre aj vyzerať. Tenisky sú dostupné v neonových odtieňoch zelenej, oranžovej, klasickej bielej a tiež v kombinácii čiernej, bielej a ružovej farby. Dajte svojmu behu nový rozmer!

Bežeckú obuv Supernova Glide Boost nájdete na www.adidas.sk a v športových predajniach alebo u vybraných predajcov adidas.

adidas beh


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dajte svojmu behu nový rozmer

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.