Climachill – nový rad oblečenia, ktorý vás poriadne schladí

adidas

Ak chcete počas cvičenia podávať lepšie výkony, trénovať kvalitnejšie a dlhšie, vyberte si správne oblečenie. Nový rad oblečenia Climachill od adidasu vám pomôže znížiť telesnú teplotu, vďaka čomu sa počas tréningu budete cítiť komfortnejšie.

Climachill – nový rad oblečenia, ktorý vás poriadne schladí
6. APR 2014

Nová technológia Climachill ™, ktorú vo svojom rade športového oblečenia prináša športová značka adidas, vám počas vašich výkonov zaručí plynulé odparovanie tepla.

Prichádza ochladenie

Kľúčovými produktmi sú pánske a dámske tričká určené na tréning a ženské tenisové oblečenie. Ochladzujúci efekt prichádza na pomoc športovcom práve počas ich výkonu v horúcich podmiekach, či už je to počas tréningu, behu, bicyklovania, alebo iných športových aktivít. Inovatívne tkaniny s použitím titánu a 3D hliníkové chladiace sféry oceníte hlavne počas teplých dní. Táto technológia poskytuje okamžitý ochladzujúci efekt. Chladiace sféry sú strategicky umiestnené tak, aby pomáhali ochladiť najteplejšie oblasti tela. Technológia Climachill ™ bola testovaná v teplotách do 50 °C a značke adidas sa tak podarilo vybrať funkčnosť látok pre jej dokonalú štruktúru.

climahill

Beckham v nasadení

David Beckham, ktorý so značkou adidas spolupracuje už niekoľko rokov, sa stal ambasádorom nového radu oblečenia s technológiou Climachill ™. „Tréning v extrémnych podmienkach môže byť veľmi náročný nielen psychicky, ale aj fyzicky. V čase, keď som bol aktívnym futbalistom, mal som možnosť hrať v chladných podmienkach na severe Anglicka, ale aj vo veľmi horúcom podnebí v USA. Preto viem posúdiť ako počasie môže vplývať na výkon športovca. Technológia Climachill™ pomôže športovcom sústrediť sa na svoj výkon, aby mohli byť čo najlepší,“ hovorí David Beckham.

Novú kolekciu s technológiou climachill nájdete vo vybraných predajniach adidas na Slovensku alebo na www.adidas.sk

 

 

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Climachill – nový rad oblečenia, ktorý vás poriadne schladí

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 1922
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.