Built for Focus – adidas predstavuje novú športovú kategóriu

redakcia

Prvým produktom kolekcie je mikina adidas Z.N.E., ktorej dizajn sa zameriava na absolútnu sústredenosť.

Built for Focus – adidas predstavuje novú športovú kategóriu
31. AUG 2016

Nosia ju športovci ako Bale, Bowie, Harden, Ivanovič a Shillin. Mikina pomáha športovcom minimalizovať vonkajšie vzruchy a upriamuje ich myseľ na zápas a hru.

Adidas, svetový inovátor v oblasti športového oblečenia, oznamuje predstavenie úplne novej kategórie – adidas Athletics. Táto kategória je novým pohľadom na tradičné pred a pozápasové oblečenie. Špeciálny dizajn je zameraný na odstránenie vonkajších vzruchov a na maximalizáciu sústredenosti športovca priamo pred zápasom a tesne po ňom – kedy je to najdôležitejšie.

adidas athletics
Zdroj: adidas

Kategória bude oficiálne predstavená na ihriskách v sobotu, 10. septembra prvým produktom novej revolučnej kolekcie – mikinou adidas Z.N.E. Pre výkon každého športovca je najdôležitejšie udržanie koncentrácie pred tým, ako vstúpi na ihrisko. Vychádzajúc z tejto myšlienky, pomáha dizajn mikiny adidas Z.N.E. športovcom udržať si mentálnu silu vďaka trom kľúčovým prvkom, ktoré minimalizujú zvukové vzruchy, vizuálne podnety z okolia a chránia pred nepohodlím. Mikina kombinuje prelomové spracovanie s luxusným materiálom a prvotriednym vzhľadom, vďaka čomu sa stáva nevyhnutným športovým kúskom, či už počas prípravy na športový výkon, alebo počas oddychu.

Nadrozmerná kapucňa vyniká dvojvrstvovými bočnými a prednými dielmi, ktoré minimalizujú vonkajšie vzruchy a udržujú športovca v teple a s jasnou mysľou. Je dostatočne veľká, aby sa pod ňu pohodlne schovali veľké slúchadlá a umožňuje tak vrcholovým športovcom dodržiavať predzápasové hudobné rituály. Mikina je vyrobená z pohodlnej kombinácie bavlny, polyesteru a elastanu. Padavé ramená a švy „Made 2 Move” zaručujú voľný pohyb športovca a odvážny, moderný vzhľad modelu. Skryté vrecká na zips sú ideálne na uschovanie osobných predmetov. Nenápadný vnútorný štítok nesie motivačný text, ktorý je oslavou mentálnej sily športovcov a ich schopnosti sústrediť sa.

adidas athletics
Zdroj: adidas

Produktový manažér pre spoločnosť adidas – Michael Krapohl hovorí: „Pomocou adidas Athletics chceme uchopiť výnimočnú a dosiaľ neprebádanú oblasť zo života našich športovcov. Kolekcia je odpoveďou na ich potreby a súčasťou ich života počas 24 hodín pred tým a potom, ako sa vrhnú na ihrisko. Športovci sa pripravujú na zápasy pred obrovskými a vášnivými hľadiskami, preto si potrebujú udržať jasnú myseľ a sústrediť sa na svoje predzápasové stratégie či rituály. Potrebujú sa skoncentrovať na vlastné výzvy. Čo sa vzhľadu týka, neustále sa snažíme vytvárať produkty s najprepracovanejšími detailami, ktoré vyzerajú elegantne a príťažlivo.”

Mikina adidas Z.N.E. bude dostupná v predajniach adidas od 7. septembra za cenu 90 EUR. Pre viac informácií navštívte adidas.com/athletics_zne. Sledujte @adidas na Twitteri a na Instagrame a zapojte sa do diskusie cez označenie #findfocus.

Zdroj foto: adidas

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Built for Focus – adidas predstavuje novú športovú kategóriu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1968
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.