Brazílska oslava leta začína už dnes

adidas

Kvety, slnko, exotika, zábava a dobrá nálada. To všetko patrí k letu. A toto leto bude výnimočné aj vďaka MS vo futbale, ktoré sa budú konať v Brazílii. Pri tejto príležitosti pripravila značka adidas Originals exkluzívnu kolekciu v spolupráci s brazílskou značkou Farm.

Brazílska oslava leta začína už dnes
18. APR 2014

Kultový štýl značky adidas Originals, ktorý sa opiera o bohaté dedičstvo a prepracovanie všetkých modelov, je viditeľný aj v novej kolekcii jar/leto 2014, ktorá je vytvorená v spolupráci s brazílskou značkou Farm. Partnerstvo týchto dvoch originálnych značiek dokazuje, že medzi športom a street štýlom nemusia byť hrubé hranice.

Bezstarostná atmosféra

Exkluzívna farebná kolekcia je určená pre dievčatá. Jej súčasťou je rad štyroch kaleidoskopicky opakovaných grafík. Brazília sa v lete stane mekkou športu, vďaka blížiacim sa majstrovstvám sveta vo futbale. A práve Brazília je stelesnená v novej kolekcii nielen vďaka farbám, ale hlavne prostredníctvom tropických kvetinových, rastlinných, živočíšnych a ovocných vzorov. A ak si k tomu pridáte atmosféru z karnavalu v Riu, z novej kolekcie si určite budete vedieť vybrať.

Temperament v každom detaile

Šortky, tepláky, tričká či tašky - to všetko nájdete v novej kolekcii adidas Originals x Farm, ktorá vás bude sprevádzať počas celého leta. Pestrosť, farebnosť a temperament sú zapracované v každom detaile, vďaka čomu sa budete cítiť uvoľnene a sexy. Aj klasika od adidas Originals, tenisky Gazelle zo 70. rokov budú vďaka rovníkovej vibrácii a novému kvetinovému vzoru hitom tohto leta. Je jedno, či toto leto prežijete pri mori, v trópoch, alebo na horách. Atmosféru brazílskej zábavy si môžete vzjať so sebou.

adidas brazília

Novú kolekciu adidas Originals x Farm nájdete vo vybraných športových predajniach na Slovensku alebo na stránke adidas.sk.

adidas brazília 3

adidas brazília 2

Zdroj foto: adidas
Zdroj video: www.yotube.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Brazílska oslava leta začína už dnes

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1972
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.