Aj váš partner môže byť ako Beckham

adidas

David Beckham (38) je stelesneným športu, sveta módy, ale i fyzickej krásy zároveň. Ale ako to len robí?! Okrem kvalitných výkonov na trávniku sa stíhal venovať rodine, manželke, svojim štyrom deťom a ešte pracoval na svojej fyzickej kondícii. Aj preto sa stal jedným z najžiadanejších mužov sveta, ktorí dodnes ovplyvňujú módny biznis a reklamu zároveň.

Aj váš partner môže byť ako Beckham
21. NOV 2013

Ak rozmýšľate nad vhodným darčekom pre svojho partnera, ktorý rád športuje a od športu sa nenechá odradiť ani počas zimy, nechajte sa inšpirovať novou kolekciu adidas ClimaWARM+, ktorej ambasádorom je práve David Beckham.

Nielen dobrá značka

Nezmazateľné miesto v histórii svetového futbalu si vyslúžil futbalista David Beckham (38), ktorý sa tento rok, po skončení angažmánu vo francúzskom mužstve Paris Saint-Germain, rozhodol ukončiť svoju profesionálnu kariéru. Beckham sa aktuálne venuje rodine a keďže je veľkým fanúšikom aj basketbalu, rád by jeden z tých slávnejších klubov aj vlastnil.

adidas - david

Okrem iného ho v neposlednom rade zamestnáva aj reklama. So značkou adidas nespolupracuje prvýkrát, a keďže dokáže oceniť nielen dizajn oblečenia, ale i jeho funkčnosť a kvalitu, značka adidas si ho vybrala za ambasádora novej kolekcie oblečenia - s názvom ClimaWARM+.

„Hra a tréning môže byť v extrémnych podmienkách veľmi náročný - psychicky, ale i fyzicky. Nová kolekcia oblečenia ClimaWARM+ od adidas je vytvorená tak, aby zabezpečila športovcom pohodlie. Skutočne pomáha športovcom sústrediť sa na hru a podávať čo najlepšie výsedky,“ hovorí o novej kolekcii David Beckham, ktorý sa osobne podieľal aj na jej tvorbe.

Ako Davidovi oblečenie adidas sedí, si môžete pozrieť aj na tomto videu.

Ideálny darček pre športovca

Ak chcete, aby váš partner podával kvalitné výkony aj počas chladných dní, potrebuje oblečenie z kvalitných materiálov. Kolekcia ClimaWARM+ bola testovaná v chladnom počasí až do - 35°C. Sortiment oblečenia zahŕňa základné vrstvy, bundy, mikiny a ďalšie produkty, ktoré by vášmu miláčikovi počas športovania v chladnom počasí nemali chýbať. ClimaWARM+ je vytvorená z dutých vlákien, ktoré zachytávajú vzduch, čím vytvoria izoláciu. Tá dopomáha látke udržať telo v teple a suchu. Navyše duté vlákna pomáhajú znížiť váhu odevu. Oblečenie obsahuje aj elastén - pre neobmedzený pohyb a pohodlie pri cvičení. Všetky produkty sú dostupné v rôznych trendových farbách a veľkostiach.

adidas david ii

Už viete, aký je ideálny darček pre vášho športovca? S adidas ClimaWARM+ určite ulahodíte jeho vkusu.

Foto: adidas


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aj váš partner môže byť ako Beckham

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1968
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.