Aj pri behu môžete vynikať. Vytvorte si vlastný štýl s mi adidas

adidas

Nebaví vás nosiť pri behu tenisky a oblečenie, ktoré sú dostupné v obchodoch? Chcete byť originálne a kreatívne, bez toho, aby vám niekto diktoval, čo je trendy? Teraz máte možnosť prejaviť svoj štýl a spríjemniť si svoj beh oblečením a teniskami, ktoré si samé navrhnete.

Aj pri behu môžete vynikať. Vytvorte si vlastný štýl s mi adidas
25. NOV 2013

Od novembra máte možnosť využiť miadidas, ktorý umožňuje vykreovať si vlastný štýl obliekania. Stačí ak kliknete na http://www.adidas.sk/miadidas a zapojíte svoju kreativitu. Mi adidas umožňuje vytvoriť si jedinečné produkty, ktoré odrážajú osobnosť a štýl. K dispozícii je naozaj široký výber tenisiek z najpopulárnejších modelov a špeciálne pre milovníčky behu: mi Supernova Glide 5, mi Falcon Elite 2 a mi adizero adios 2. Hrať sa môžete so širokou paletou farebných odtieňov, rôznych materiálov a máte možnosť zamerať sa na detaily, použiť logá, vlajky a nápisy. Fantázii sa medze nekladú.

                                adidas mi 1

Pri behu môžete vynikať nielen svojim výkonom, ale aj štýlom, ktorý je vám vlastný. Tvorte, zapojte fantáziu a nezabúdajte, že Vianoce sú tu o pár týždňov a vy môžete svojich najbližších potešiť práve týmto osobitým darčekom. Poteší všetkých priaznivcov športu. Doručenie zabezpečí značka adidas.

Viac informácii nájdete na stránke: www.adidas.sk/miadidas. Buďte kreatívne už dnes a potešte seba i svojich najbližších.

Foto: adidas

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aj pri behu môžete vynikať. Vytvorte si vlastný štýl s mi adidas

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1968
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.