adidas spojil behom Bratislavu a Viedeň

redakcia

Beh už dávno nie je iba individuálnym športom a všetci dobre vieme, že behať vo dvojici alebo v skupine je omnoho väčšia zábava!

adidas spojil behom Bratislavu a Viedeň
26. JUN 2017

Po ukončení štafety si všetky bežkyne spolu zacvičili jogu na lodi adidas Run BASE Vienna a oslávili jej úspešné odbehnutie. Nechýbal DJ, ani dobré jedlo s letnými drinkami. Cieľom aktivity bolo spojiť hranice medzi dvomi adidas bežeckými komunitami a priblížiť ich k sebe opäť o niečo viac.

adidas runners

Foto: adidas

adidas preto už niekoľko rokov združuje milovníkov behu vo viacerých metropolách Európy a poskytuje im profesionálne zázemie. Po prvýkrát v rámci globálneho projektu adidas Runners sa spojili dve mestá a zabehli spolu priateľskú štafetu dlhú viac ako 70 kilometrov!

Jedným z cieľov bežeckej komunity adidas Runners je spájať bežcov z rôznych miest a krajín. V rámci tohto globálneho zámeru, sa tento víkend konala jedinečná ženská bežecká štafeta na trati Bratislava-Viedeň. Dvadsať vybraných bežkýň z bežeckej komunity adidas Runners Bratislava a adidas Runners Vienna svojim behom spojilo dve najbližšie ležiace hlavné mestá Európy - Bratislavu a Viedeň. 

adidas runners

Foto: adidas 

Bežkyne si na trati dlhej vyše 70 kilometrov zmerali svoje sily a vo dvojiciach spolu prekonávali desiatimi úsekmi rozdelenú trať.  Niekedy sa museli popasovať aj so zložitým terénom. 

Prvá slovensko-rakúska dvojica vybehla z adidas Runners BASE Bratislava o 8:00, posledná dvojica preťala cieľovú pásku za obrovského potlesku oboch zúčastnených bežeckých tímov v centre Viedne o 16:04. V cieli ich však čakalo milé prekvapenie - nový model ženských bežeckých tenisiek UltraBOOST X v tmavomodrom prevedení.

Zdroj: PR

Zdroj titulnej fotky: adidas

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - adidas spojil behom Bratislavu a Viedeň

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2524
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.