7 bežeckých a iných motivácií z Instagramu

Veronika Shoebridge

Instagram je sociálna sieť plná fotiek toho najlepšieho, čo život ponúka. Ľudia sa na ňom prezentujú v tom najlepšom svetle formou dokonalých fotografií svojich dovoleniek, jedla, bývania, módy a samozrejme aj z fitka, bazéna či wellness. To najdôležitejšie je, že si po zhliadnutí takejto fotky nielen poviete, že je pekná, ale reálne sa zodvihnete, zoberiete športové veci, tašku, tenisky, lyže či raketu a pôjdete sa hýbať.

Bežecké a iné motivácie z instagramu
Zdroj: https://pixabay.com/en/users/Olichel-529835/
5. DEC 2017

Fotky dokonalých, opálených a vymakaných postáv nás častokrát dokážu motivovať a sú práve tým správnym nakopnutím k tomu, aby sme aj my pre svoje zdravie niečo urobili. A to niečo je práve pohyb. Je jedno či je to beh, tenis, lyže či ísť si zacvičiť na skupinovku do fitka.

Urobili sme prácu za vás a našli niekoľko motivačných instagramových profilov, ktoré vám zaručene dodajú potrebnú silu a energiu ísť cvičiť.

1.

Bývalá právnička a dnes úspešná športová atlétka. Behá a je hlavnou inštruktorkou spinningového študia v New Yorku.

 

A post shared by Robin Arzon (@robinnyc) on

 

 

2.

Mama, manželka, bežkyňa a inšpirácia v jednej osobe. A okrem toho všetkého ešte aj bloggerka, ktorá o svojich bežeckých zážitkoch každý deň píše.

 

3.

Ďalšia Newyorčanka, mama, manželka a úspešná biznis analytička. No a samozrejme vášnivá bežkyňa.

 

4.

Je nielen trénerom, ale aj motivátorom a vymyslel efektívne cvičenie pre všetkých, ktorí nemajú veľa času. Konkrétne majú naň len 20 minút.

 

A post shared by Adam Rosante (@adamrosante) on

 

 

 6.

Žena s jedným z najvypracovanejších pozadí na svete. Na jej Instagrame ju sleduje takmer 12 miliónov fanúšikov. Jen ich pravidelne zásobuje motivačnými cvičeniami, súťažami a fotkami výsledkov jej cvičení, najmä jej dokonale vypracovaného pozadia. Rozhodne profil, ktorý dokáže silno motivovať.

 

 

A post shared by Jen Selter (@jenselter) on

 

7.

Bývalá austrálska skokanka do výšky, ktorá sa vypracovala na mimoriadne úspešnú lektorku jogy a trénerku atletiky. Na jej instagrame má úctyhodných 684 tisíc sledovateľov, ktorých pravidelne zásobuje nádhernými fotografiami nielen zo slnkom zaliatych austrálskych pláží, ale aj jej ohybného a dokonale vypracovaného tela.

 

 

A post shared by Amanda Bisk (@amandabisk) on

 

 

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 7 bežeckých a iných motivácií z Instagramu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2492
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.